אלנכיל
שכונה ברהט · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,110 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 98.0% (ארצי 14.7%), עלייה של 5.1 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אלנכיל | רהט | ישראל |
|---|---|---|---|
| רע״ם | 86.2% | 85.3% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 11.8% | 13.1% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 0.8% | 0.5% | 6.4% |
| הליכוד | 0.2% | 0.2% | 20.5% |
| ישר! | 0.1% | 0.2% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 0.1% | 0.0% | 5.9% |
| ש״ס | 0.1% | 0.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 0.1% | 0.0% | 5.7% |
| ביחד | 0.0% | 0.1% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 1.7% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.5% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.4% | 0.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 1.1% | 0.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 98.0% | 98.4% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 85.2% | 84.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,624 | 37,770 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.1% | 4.5% | 89.6% | 0.0% | 50.3% | 268 | רע״ם-תע״ל 67.2% |
| 2009 | 5.2%▲1.1 | 2.1%▼2.4 | 80.4%▼9.1 | 10.7%▲10.7 | 43.0% | 291 | רע״ם-תע״ל 67.7% |
| 2013 | 2.4%▼2.7 | 1.7%▼0.3 | 94.2%▲13.7 | 0.7%▼10.0 | 65.3% | 291 | רע״ם-תע״ל 66.0% |
| 2015 | 1.5%▼0.9 | 9.8%▲8.1 | 86.2%▼7.9 | 0.2%▼0.5 | 59.6% | 2,547 | הרשימה המשותפת 86.2% |
| אפר׳ 2019 | 1.7%▲0.2 | 5.6%▼4.2 | 91.8%▲5.6 | 0.1%▼0.1 | 50.3% | 1,863 | רע״ם-בל״ד 56.7% |
| ספט׳ 2019 | 1.1%▼0.6 | 5.3%▼0.3 | 84.7%▼7.1 | 3.8%▲3.7 | 57.2% | 1,314 | הרשימה המשותפת 84.7% |
| 2020 | 0.8%▼0.3 | 3.9%▼1.3 | 94.7%▲10.0 | – | 64.8% | 3,140 | הרשימה המשותפת 94.7% |
| 2021 | 7.1%▲6.3 | 6.0%▲2.1 | 86.1%▼8.6 | – | 47.5% | 1,805 | רע״ם 66.8% |
| 2022 | 1.3%▼5.8 | 5.0%▼0.9 | 92.9%▲6.7 | 0.0% | 59.9% | 3,051 | רע״ם 69.1% |
| 2026 | 0.4%▼0.9 | 1.1%▼4.0 | 98.0%▲5.1 | 0.1%▲0.1 | 85.2% | 4,624 | רע״ם 86.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 35 | דתי | 3,110 | 4,624 | 0.4% | 1.1% | 98.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.