עליות
שכונה ברמת גן · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,490 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 62.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עליות | רמת גן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 25.8% | 28.8% | 16.1% |
| ביחד | 18.4% | 18.2% | 9.3% |
| הליכוד | 17.0% | 17.9% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 10.5% | 12.8% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 7.7% | 6.7% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 4.3% | 3.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.1% | 3.3% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 3.5% | 2.7% |
| יהדות התורה | 2.8% | 0.5% | 5.5% |
| ש״ס | 2.5% | 2.2% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.8% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 0.4% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.2% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 32.3% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 62.5% | 66.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.5% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 70.5% | 71.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,808 | 106,321 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 27.9% | 52.0% | 0.3% | 18.8% | 59.7% | 1,578 | קדימה 29.6% |
| 2009 | 41.6%▲13.6 | 53.7%▲1.7 | 0.4%▲0.2 | 1.1%▼17.7 | 59.8% | 1,655 | קדימה 34.7% |
| 2013 | 37.7%▼3.8 | 57.0%▲3.3 | 0.2%▼0.2 | 2.9%▲1.8 | 63.6% | 1,818 | הליכוד ביתנו 23.0% |
| 2015 | 38.5%▲0.8 | 51.1%▼5.9 | 0.1%▼0.1 | 10.1%▲7.2 | 67.1% | 1,898 | המחנה הציוני 32.7% |
| אפר׳ 2019 | 41.6%▲3.1 | 51.8%▲0.7 | 0.3%▲0.2 | 5.9%▼4.2 | 66.8% | 2,229 | כחול לבן 40.9% |
| ספט׳ 2019 | 37.6%▼4.0 | 54.5%▲2.7 | 0.3%±0.0 | 7.3%▲1.4 | 65.1% | 2,214 | כחול לבן 40.2% |
| 2020 | 40.5%▲2.9 | 58.5%▲4.1 | 0.4%▲0.2 | – | 65.7% | 2,255 | כחול לבן 43.4% |
| 2021 | 37.1%▼3.4 | 60.5%▲2.0 | 0.3%▼0.2 | – | 63.8% | 2,254 | יש עתיד 22.1% |
| 2022 | 38.1%▲1.0 | 59.0%▼1.5 | 0.5%▲0.2 | 0.0% | 64.6% | 2,175 | יש עתיד 29.8% |
| 2026 | 32.3%▼5.8 | 62.5%▲3.4 | 0.6%▲0.1 | 3.5%▲3.5 | 70.5% | 2,808 | ישר! 25.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 217 | חילוני | 3,490 | 2,808 | 32.3% | 62.5% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.