כפר אז"ר
שכונה ברמת גן · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 420 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 86.7% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר אז"ר | רמת גן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 37.8% | 28.8% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 29.3% | 12.8% | 6.4% |
| ביחד | 16.6% | 18.2% | 9.3% |
| הליכוד | 7.7% | 17.9% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 3.0% | 6.7% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 3.5% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.8% | 1.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.8% | 3.3% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 0.6% | 3.2% | 5.7% |
| רע״ם | 0.3% | 0.2% | 5.9% |
| ש״ס | 0.0% | 2.2% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.5% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.4% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 10.2% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 86.7% | 66.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.9% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.4% | 71.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 362 | 106,321 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 12.3% | 81.1% | 0.7% | 1.4% | 69.2% | 592 | קדימה 38.7% |
| 2013 | 9.7%▼2.6 | 84.6%▲3.6 | 0.2%▼0.5 | 1.6%▲0.3 | 69.4% | 495 | העבודה 35.6% |
| 2015 | 11.0%▲1.3 | 84.6%▼0.1 | 0.6%▲0.4 | 3.7%▲2.0 | 74.4% | 492 | המחנה הציוני 60.0% |
| אפר׳ 2019 | 10.0%▼1.0 | 87.7%▲3.1 | 0.0%▼0.6 | 1.8%▼1.8 | 72.4% | 552 | כחול לבן 61.2% |
| ספט׳ 2019 | 9.2%▼0.8 | 86.6%▼1.1 | 0.2%▲0.2 | 3.5%▲1.7 | 71.4% | 545 | כחול לבן 58.7% |
| 2020 | 10.2%▲1.0 | 88.4%▲1.7 | 0.6%▲0.4 | – | 72.0% | 541 | כחול לבן 69.7% |
| 2021 | 7.7%▼2.5 | 91.5%▲3.1 | 0.0%▼0.6 | – | 80.4% | 351 | יש עתיד 28.8% |
| 2022 | 10.2%▲2.5 | 87.1%▼4.3 | 0.6%▲0.6 | 0.0% | 75.9% | 334 | יש עתיד 41.3% |
| 2026 | 10.2%±0.0 | 86.7%▼0.4 | 0.3%▼0.3 | 1.9%▲1.9 | 80.4% | 362 | ישר! 37.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 422 | חילוני | 420 | 362 | 10.2% | 86.7% | 0.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.