מזרחי
שכונה ברמת גן · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 6,460 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 63.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מזרחי | רמת גן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 30.3% | 28.8% | 16.1% |
| הליכוד | 20.1% | 17.9% | 20.5% |
| ביחד | 14.7% | 18.2% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 11.8% | 12.8% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 7.0% | 6.7% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 4.2% | 3.2% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.3% | 3.5% | 2.7% |
| ש״ס | 2.8% | 2.2% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 3.3% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 1.8% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.5% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.4% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 32.2% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 63.8% | 66.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.3% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 70.3% | 71.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,946 | 106,321 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 32.7% | 48.6% | 0.1% | 17.1% | 63.5% | 2,632 | קדימה 29.2% |
| 2009 | 46.6%▲13.9 | 48.7%▲0.1 | 0.3%▲0.2 | 1.1%▼16.0 | 63.1% | 2,665 | קדימה 32.5% |
| 2013 | 38.6%▼8.0 | 55.1%▲6.4 | 0.2%▼0.2 | 3.9%▲2.8 | 66.6% | 2,578 | יש עתיד 23.3% |
| 2015 | 40.4%▲1.8 | 46.3%▼8.8 | 0.0%▼0.1 | 13.1%▲9.3 | 71.7% | 2,780 | המחנה הציוני 29.2% |
| אפר׳ 2019 | 48.4%▲8.0 | 46.2%▼0.1 | 0.4%▲0.3 | 4.8%▼8.3 | 67.5% | 2,506 | כחול לבן 37.9% |
| ספט׳ 2019 | 43.5%▼4.9 | 50.9%▲4.7 | 0.3%▼0.1 | 5.1%▲0.3 | 67.0% | 2,503 | כחול לבן 39.7% |
| 2020 | 46.0%▲2.6 | 53.3%▲2.4 | 0.5%▲0.2 | – | 66.8% | 2,544 | כחול לבן 42.2% |
| 2021 | 36.7%▼9.3 | 61.2%▲7.9 | 0.1%▼0.4 | – | 65.4% | 1,837 | הליכוד 24.3% |
| 2022 | 38.2%▲1.5 | 59.4%▼1.8 | 0.4%▲0.3 | 0.0% | 65.4% | 1,815 | יש עתיד 30.1% |
| 2026 | 32.2%▼6.0 | 63.8%▲4.4 | 0.4%±0.0 | 3.3%▲3.3 | 70.3% | 1,946 | ישר! 30.3% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 313 | חילוני | 3,990 | הערכה (אזור 314) | 32.2% | 63.8% | 0.4% |
| 314 | חילוני | 2,470 | 1,946 | 32.2% | 63.8% | 0.4% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.