רמת אפעל

שכונה ברמת גן · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,320 (מפקד 2022) · הצגה במפה

התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.

2026: גוש השינוי 80.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262009: מחנה נתניהו 23.4%2013: מחנה נתניהו 19.9%2015: מחנה נתניהו 19.4%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 22.5%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 19.5%2020: מחנה נתניהו 21.1%2021: מחנה נתניהו 19.0%2022: מחנה נתניהו 18.5%2026: מחנה נתניהו 16.7%2009: המחנה שמולו 74.1%2013: המחנה שמולו 75.7%2015: המחנה שמולו 75.1%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 74.0%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 74.8%2020: המחנה שמולו 78.3%2021: המחנה שמולו 79.6%2022: המחנה שמולו 80.1%2026: המחנה שמולו 80.7%2009: מפלגות ערביות 0.4%2013: מפלגות ערביות 0.3%2015: מפלגות ערביות 0.3%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%2020: מפלגות ערביות 0.5%2021: מפלגות ערביות 0.2%2022: מפלגות ערביות 0.6%2026: מפלגות ערביות 0.2%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהרמת אפעלרמת גןישראל
ישר!39.5%28.8%16.1%
ביחד20.7%18.2%9.3%
הדמוקרטים15.5%12.8%6.4%
הליכוד11.3%17.9%20.5%
ישראל ביתנו4.9%6.7%5.9%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.1%3.5%2.7%
הציונות הדתית וזהות1.8%3.3%5.1%
עוצמה יהודית1.7%3.2%5.7%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.2%1.8%1.7%
ש״ס0.5%2.2%5.3%
יהדות התורה0.2%0.5%5.5%
רע״ם0.2%0.2%5.9%
הרשימה המשותפת0.1%0.4%8.8%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.3%0.4%0.8%
גוש ביבי16.7%29.0%44.0%
גוש השינוי80.7%66.5%37.8%
המפלגות הערביות0.2%0.6%14.7%
לא התחייבו לגוש2.1%3.6%2.8%
אחוז הצבעה74.8%71.2%78.0%
קולות כשרים2,606106,3215,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200923.4%74.1%0.4%0.4%74.2%1,847קדימה 42.8%
201319.9%▼3.575.7%▲1.60.3%▼0.12.4%▲2.076.0%1,925יש עתיד 28.9%
201519.4%▼0.575.1%▼0.60.3%±0.05.1%▲2.675.2%1,906המחנה הציוני 48.3%
אפר׳ 201922.5%▲3.074.0%▼1.10.2%▼0.13.2%▼1.972.7%1,755כחול לבן 60.5%
ספט׳ 201919.5%▼2.974.8%▲0.80.3%▲0.15.1%▲1.971.1%1,721כחול לבן 58.6%
202021.1%▲1.578.3%▲3.50.5%▲0.2–69.9%1,691כחול לבן 65.1%
202119.0%▼2.179.6%▲1.30.2%▼0.4–65.0%1,778יש עתיד 29.0%
202218.5%▼0.580.1%▲0.50.6%▲0.40.0%64.2%1,763יש עתיד 44.3%
202616.7%▼1.880.7%▲0.60.2%▼0.32.1%▲2.174.8%2,606ישר! 39.5%

אזורים סטטיסטיים (1)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
423חילוני3,3202,60616.7%80.7%0.2%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.