שיכון ותיקים
שכונה ברמת גן · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,330 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 77.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שיכון ותיקים | רמת גן | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 32.1% | 28.8% | 16.1% |
| ביחד | 21.2% | 18.2% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 17.9% | 12.8% | 6.4% |
| הליכוד | 13.3% | 17.9% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 5.9% | 6.7% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 3.5% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.3% | 3.3% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 2.1% | 3.2% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.8% | 1.7% |
| ש״ס | 0.5% | 2.2% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.4% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 19.8% | 29.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 77.1% | 66.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.3% | 3.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.3% | 71.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,929 | 106,321 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 19.7% | 62.6% | 0.3% | 16.4% | 68.3% | 2,705 | קדימה 36.3% |
| 2009 | 32.8%▲13.0 | 62.0%▼0.6 | 0.8%▲0.5 | 1.1%▼15.3 | 65.6% | 3,447 | קדימה 39.7% |
| 2013 | 27.7%▼5.0 | 66.5%▲4.5 | 0.6%▼0.2 | 2.4%▲1.3 | 69.2% | 3,630 | יש עתיד 26.3% |
| 2015 | 27.5%▼0.3 | 63.1%▼3.4 | 0.2%▼0.3 | 8.9%▲6.5 | 72.0% | 3,912 | המחנה הציוני 36.6% |
| אפר׳ 2019 | 29.2%▲1.8 | 64.6%▲1.5 | 0.4%▲0.2 | 5.4%▼3.5 | 70.8% | 4,041 | כחול לבן 49.4% |
| ספט׳ 2019 | 25.9%▼3.3 | 68.0%▲3.4 | 0.6%▲0.2 | 5.2%▼0.2 | 68.8% | 3,966 | כחול לבן 48.7% |
| 2020 | 28.7%▲2.8 | 70.1%▲2.1 | 1.0%▲0.3 | – | 68.5% | 4,044 | כחול לבן 55.1% |
| 2021 | 24.8%▼3.9 | 73.1%▲3.0 | 0.2%▼0.7 | – | 71.3% | 3,255 | יש עתיד 27.0% |
| 2022 | 25.2%▲0.4 | 72.3%▼0.8 | 0.8%▲0.5 | 0.0% | 69.9% | 3,246 | יש עתיד 38.3% |
| 2026 | 19.8%▼5.4 | 77.1%▲4.8 | 0.6%▼0.2 | 2.3%▲2.3 | 77.3% | 3,929 | ישר! 32.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 112 | חילוני | 4,330 | 3,929 | 19.8% | 77.1% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.