אלון
שכונה ברמת השרון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,960 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 83.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אלון | רמת השרון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 39.5% | 36.9% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 20.2% | 17.7% | 6.4% |
| ביחד | 19.1% | 17.5% | 9.3% |
| הליכוד | 9.2% | 13.0% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 5.1% | 4.8% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.1% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 1.0% | 1.9% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.0% | 1.7% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 0.9% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.7% | 1.0% | 5.5% |
| ש״ס | 0.7% | 1.8% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.1% | 0.8% |
| גוש ביבי | 13.5% | 20.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 83.8% | 76.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 0.5% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.0% | 2.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 77.3% | 76.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,755 | 31,011 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.3% | 72.8% | 0.6% | 13.6% | 72.2% | 1,569 | קדימה 42.2% |
| 2009 | 22.9%▲11.6 | 72.7%▼0.1 | 0.5%▼0.1 | 0.9%▼12.6 | 73.3% | 1,402 | קדימה 44.5% |
| 2013 | 18.7%▼4.2 | 76.5%▲3.8 | 0.2%▼0.3 | 2.8%▲1.8 | 77.1% | 1,810 | יש עתיד 33.0% |
| 2015 | 18.9%▲0.2 | 75.0%▼1.5 | 0.2%±0.0 | 5.9%▲3.1 | 77.2% | 1,904 | המחנה הציוני 49.4% |
| אפר׳ 2019 | 19.0%▲0.1 | 77.7%▲2.7 | 0.3%▲0.1 | 2.8%▼3.1 | 75.5% | 5,192 | כחול לבן 61.8% |
| ספט׳ 2019 | 17.4%▼1.5 | 78.7%▲1.0 | 0.4%▲0.1 | 3.3%▲0.5 | 73.7% | 5,066 | כחול לבן 59.3% |
| 2020 | 19.5%▲2.1 | 79.8%▲1.0 | 0.5%▲0.2 | – | 74.3% | 5,124 | כחול לבן 65.2% |
| 2021 | 17.4%▼2.1 | 81.4%▲1.6 | 0.1%▼0.4 | – | 73.3% | 5,069 | יש עתיד 32.3% |
| 2022 | 17.1%▼0.4 | 81.6%▲0.2 | 0.5%▲0.4 | 0.0% | 72.5% | 5,065 | יש עתיד 47.6% |
| 2026 | 13.5%▼3.6 | 83.8%▲2.3 | 0.6%▲0.1 | 2.0%▲2.0 | 77.3% | 5,755 | ישר! 39.5% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 | חילוני | 3,960 | 5,755 | 13.5% | 83.8% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.