עממי
שכונה ברמת השרון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,470 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 86.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | עממי | רמת השרון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 45.0% | 36.9% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 19.6% | 17.7% | 6.4% |
| ביחד | 17.6% | 17.5% | 9.3% |
| הליכוד | 8.8% | 13.0% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 4.0% | 4.8% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.1% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.2% | 1.7% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 0.9% | 1.9% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 0.9% | 1.7% |
| ש״ס | 0.4% | 1.8% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.4% | 1.0% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.1% | 0.8% |
| גוש ביבי | 12.1% | 20.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 86.1% | 76.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.5% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.6% | 2.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 75.6% | 76.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,873 | 31,011 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.8% | 74.2% | 0.2% | 13.2% | 68.6% | 1,335 | קדימה 43.0% |
| 2009 | 22.2%▲10.3 | 74.5%▲0.3 | 0.6%▲0.4 | 1.0%▼12.2 | 71.3% | 1,580 | קדימה 44.7% |
| 2013 | 18.4%▼3.8 | 76.9%▲2.4 | 0.3%▼0.3 | 2.2%▲1.2 | 74.6% | 1,750 | יש עתיד 30.9% |
| 2015 | 17.0%▼1.4 | 77.1%▲0.2 | 0.0%▼0.3 | 5.8%▲3.6 | 75.5% | 1,779 | המחנה הציוני 50.6% |
| אפר׳ 2019 | 19.6%▲2.7 | 78.0%▲0.9 | 0.2%▲0.2 | 1.9%▼3.9 | 71.9% | 1,660 | כחול לבן 62.7% |
| ספט׳ 2019 | 17.2%▼2.4 | 79.3%▲1.3 | 0.2%±0.0 | 3.1%▲1.3 | 72.3% | 1,662 | כחול לבן 60.5% |
| 2020 | 17.1%▼0.1 | 82.1%▲2.8 | 0.6%▲0.4 | – | 72.4% | 1,656 | כחול לבן 69.0% |
| 2021 | 17.8%▲0.7 | 81.2%▼0.9 | 0.1%▼0.5 | – | 66.7% | 1,522 | יש עתיד 35.3% |
| 2022 | 17.1%▼0.7 | 81.3%▲0.1 | 0.6%▲0.6 | 0.0% | 68.0% | 1,599 | יש עתיד 48.3% |
| 2026 | 12.1%▼5.0 | 86.1%▲4.8 | 0.2%▼0.5 | 1.6%▲1.6 | 75.6% | 1,873 | ישר! 45.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | חילוני | 2,470 | 1,873 | 12.1% | 86.1% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.