הדר

שכונה ברמת השרון · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 8,110 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 84.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 12.9%2009: מחנה נתניהו 23.1%2013: מחנה נתניהו 19.2%2015: מחנה נתניהו 18.0%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 19.5%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 18.4%2020: מחנה נתניהו 19.8%2021: מחנה נתניהו 16.9%2022: מחנה נתניהו 17.4%2026: מחנה נתניהו 13.4%2006: המחנה שמולו 70.3%2009: המחנה שמולו 73.6%2013: המחנה שמולו 75.5%2015: המחנה שמולו 75.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 76.9%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 77.5%2020: המחנה שמולו 79.4%2021: המחנה שמולו 81.7%2022: המחנה שמולו 81.0%2026: המחנה שמולו 84.6%2006: מפלגות ערביות 0.2%2009: מפלגות ערביות 0.6%2013: מפלגות ערביות 0.3%2015: מפלגות ערביות 0.2%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.2%2020: מפלגות ערביות 0.5%2021: מפלגות ערביות 0.1%2022: מפלגות ערביות 0.3%2026: מפלגות ערביות 0.5%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימההדררמת השרוןישראל
ישר!39.9%36.9%16.1%
הדמוקרטים20.6%17.7%6.4%
ביחד19.1%17.5%9.3%
הליכוד8.8%13.0%20.5%
ישראל ביתנו5.0%4.8%5.9%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה1.4%2.1%2.7%
הציונות הדתית וזהות1.3%1.7%5.1%
עוצמה יהודית1.2%1.9%5.7%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.2%0.9%1.7%
יהדות התורה0.5%1.0%5.5%
ש״ס0.4%1.8%5.3%
רע״ם0.4%0.2%5.9%
הרשימה המשותפת0.1%0.2%8.8%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.1%0.1%0.8%
גוש ביבי13.4%20.3%44.0%
גוש השינוי84.6%76.9%37.8%
המפלגות הערביות0.5%0.5%14.7%
לא התחייבו לגוש1.4%2.2%2.8%
אחוז הצבעה74.4%76.6%78.0%
קולות כשרים3,28931,0115,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200612.9%70.3%0.2%15.2%71.0%5,531קדימה 41.5%
200923.1%▲10.373.6%▲3.30.6%▲0.40.8%▼14.571.1%5,924קדימה 45.4%
201319.2%▼3.975.5%▲1.90.3%▼0.22.1%▲1.374.0%6,254יש עתיד 31.1%
201518.0%▼1.275.0%▼0.50.2%▼0.16.7%▲4.675.8%6,380המחנה הציוני 49.2%
אפר׳ 201919.5%▲1.676.9%▲1.90.1%▼0.13.2%▼3.570.8%2,989כחול לבן 59.0%
ספט׳ 201918.4%▼1.177.5%▲0.60.2%▲0.13.8%▲0.670.4%2,969כחול לבן 56.5%
202019.8%▲1.479.4%▲1.90.5%▲0.3–69.7%2,943כחול לבן 64.8%
202116.9%▼3.081.7%▲2.30.1%▼0.4–69.8%2,949יש עתיד 30.6%
202217.4%▲0.581.0%▼0.70.3%▲0.20.0%68.8%2,868יש עתיד 44.9%
202613.4%▼4.084.6%▲3.60.5%▲0.11.4%▲1.474.4%3,289ישר! 39.9%

אזורים סטטיסטיים (2)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
21חילוני4,2501,77813.0%85.2%0.4%
22חילוני3,8601,51113.9%83.9%0.5%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.