נווה מגן
שכונה ברמת השרון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,200 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 68.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה מגן | רמת השרון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 29.7% | 36.9% | 16.1% |
| הליכוד | 18.7% | 13.0% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 18.7% | 17.7% | 6.4% |
| ביחד | 14.0% | 17.5% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 5.7% | 4.8% | 5.9% |
| ש״ס | 3.4% | 1.8% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 2.6% | 1.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 2.1% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.7% | 1.7% | 5.1% |
| יהדות התורה | 1.6% | 1.0% | 5.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 0.9% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.2% | 8.8% |
| רע״ם | 0.2% | 0.2% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.1% | 0.8% |
| גוש ביבי | 29.0% | 20.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 68.0% | 76.9% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.6% | 0.5% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.2% | 2.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.4% | 76.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,869 | 31,011 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 27.4% | 57.8% | 0.3% | 13.7% | 67.3% | 1,364 | קדימה 28.6% |
| 2009 | 37.3%▲9.9 | 59.1%▲1.3 | 0.8%▲0.5 | 0.8%▼13.0 | 66.3% | 1,597 | קדימה 34.4% |
| 2013 | 37.2%▼0.1 | 58.5%▼0.6 | 0.5%▼0.2 | 1.8%▲1.0 | 70.2% | 1,724 | הליכוד ביתנו 19.7% |
| 2015 | 36.4%▼0.8 | 55.9%▼2.6 | 0.3%▼0.2 | 7.1%▲5.3 | 73.1% | 1,772 | המחנה הציוני 36.9% |
| אפר׳ 2019 | 37.3%▲0.9 | 58.6%▲2.7 | 0.2%▼0.1 | 3.5%▼3.6 | 69.8% | 1,712 | כחול לבן 41.9% |
| ספט׳ 2019 | 34.2%▼3.2 | 59.7%▲1.1 | 0.3%▲0.1 | 5.5%▲2.0 | 70.2% | 1,715 | כחול לבן 38.4% |
| 2020 | 36.6%▲2.4 | 62.3%▲2.6 | 0.5%▲0.2 | – | 70.1% | 1,703 | כחול לבן 45.2% |
| 2021 | 33.6%▼3.0 | 64.5%▲2.2 | 0.5%±0.0 | – | 66.7% | 1,636 | יש עתיד 21.1% |
| 2022 | 34.8%▲1.1 | 62.9%▼1.6 | 0.7%▲0.2 | 0.0% | 65.9% | 1,640 | יש עתיד 32.9% |
| 2026 | 29.0%▼5.8 | 68.0%▲5.1 | 0.6%▼0.1 | 2.2%▲2.2 | 72.4% | 1,869 | ישר! 29.7% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | חילוני | 4,200 | 1,869 | 29.0% | 68.0% | 0.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.