גיורא
שכונה ברמלה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,070 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 78.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גיורא | רמלה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 50.0% | 38.0% | 20.5% |
| ש״ס | 12.4% | 7.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 11.9% | 9.4% | 5.7% |
| ישר! | 6.0% | 7.8% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 4.4% | 4.4% | 5.9% |
| ביחד | 4.0% | 3.8% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.3% | 2.9% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 2.6% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 1.3% | 1.8% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.9% | 0.8% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.9% | 12.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.3% | 8.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.8% | 0.8% | 0.8% |
| גוש ביבי | 78.1% | 58.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 15.6% | 17.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.2% | 20.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.3% | 2.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 70.9% | 72.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,068 | 44,211 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 58.0% | 32.7% | 0.6% | 6.8% | 50.8% | 1,319 | ש״ס 29.0% |
| 2009 | 78.8%▲20.8 | 18.6%▼14.1 | 0.5%▼0.1 | 0.1%▼6.7 | 51.3% | 1,352 | הליכוד 37.5% |
| 2013 | 76.7%▼2.2 | 18.2%▼0.3 | 0.4%▼0.1 | 2.4%▲2.2 | 52.5% | 1,377 | הליכוד ביתנו 34.6% |
| 2015 | 78.0%▲1.3 | 9.4%▼8.8 | 0.2%▼0.2 | 11.8%▲9.4 | 61.4% | 1,587 | הליכוד 47.6% |
| אפר׳ 2019 | 84.4%▲6.4 | 10.4%▲1.0 | 0.2%±0.0 | 4.0%▼7.9 | 60.5% | 1,543 | הליכוד 55.9% |
| ספט׳ 2019 | 78.8%▼5.7 | 15.9%▲5.5 | 0.2%▲0.1 | 4.4%▲0.5 | 62.5% | 1,625 | הליכוד 49.8% |
| 2020 | 86.0%▲7.3 | 13.4%▼2.5 | 0.4%▲0.2 | – | 64.6% | 1,739 | הליכוד 59.7% |
| 2021 | 79.0%▼7.0 | 19.7%▲6.3 | 0.3%▼0.1 | – | 58.9% | 1,851 | הליכוד 53.8% |
| 2022 | 84.9%▲5.9 | 13.2%▼6.5 | 0.5%▲0.2 | 0.0% | 66.2% | 2,036 | הליכוד 48.1% |
| 2026 | 78.1%▼6.8 | 15.6%▲2.4 | 1.2%▲0.7 | 3.3%▲3.3 | 70.9% | 2,068 | הליכוד 50.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | מסורתי | 3,070 | 2,068 | 78.1% | 15.6% | 1.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.