רמלה

סמל למ״ס 8500 · עיר מעורבת · יישוב עירוני · מחוז המרכז · אוכלוסייה 81,130 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 58.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 8.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 49.1%2009: מחנה נתניהו 64.1%2013: מחנה נתניהו 60.3%2015: מחנה נתניהו 61.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 69.4%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 61.3%2020: מחנה נתניהו 64.2%2021: מחנה נתניהו 65.3%2022: מחנה נתניהו 66.4%2026: מחנה נתניהו 58.1%2006: המחנה שמולו 30.1%2009: המחנה שמולו 20.2%2013: המחנה שמולו 20.8%2015: המחנה שמולו 13.6%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 16.0%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 17.6%2020: המחנה שמולו 18.3%2021: המחנה שמולו 21.5%2022: המחנה שמולו 16.4%2026: המחנה שמולו 17.8%2006: מפלגות ערביות 12.8%2009: מפלגות ערביות 12.9%2013: מפלגות ערביות 13.7%2015: מפלגות ערביות 14.9%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 9.7%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 13.7%2020: מפלגות ערביות 17.2%2021: מפלגות ערביות 11.8%2022: מפלגות ערביות 16.0%2026: מפלגות ערביות 20.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהרמלהישראלאחוזוןדירוג
הליכוד38.0%20.5%8610090170 מתוך 1,1921 מתוך 824 מתוך 233
הרשימה המשותפת12.1%8.8%912997107 מתוך 1,1926 מתוך 89 מתוך 233
עוצמה יהודית9.4%5.7%7510082293 מתוך 1,1921 מתוך 843 מתוך 233
רע״ם8.2%5.9%907197126 מתוך 1,1923 מתוך 89 מתוך 233
ישר!7.8%16.1%294315844 מתוך 1,1925 מתוך 8199 מתוך 233
ש״ס7.0%5.3%9110095106 מתוך 1,1921 מתוך 812 מתוך 233
ישראל ביתנו4.4%5.9%601455461 מתוך 1,1927 מתוך 897 מתוך 233
ביחד3.8%9.3%294310846 מתוך 1,1925 מתוך 8209 מתוך 233
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.9%2.7%4910045587 מתוך 1,1921 מתוך 8128 מתוך 233
הציונות הדתית וזהות2.6%5.1%414349677 מתוך 1,1925 מתוך 8113 מתוך 233
הדמוקרטים1.8%6.4%312917814 מתוך 1,1926 מתוך 8193 מתוך 233
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.8%1.7%251421866 מתוך 1,1927 מתוך 8178 מתוך 233
יהדות התורה0.3%5.5%702967277 מתוך 1,1926 מתוך 855 מתוך 233
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.8%0.8%855789136 מתוך 1,1924 מתוך 822 מתוך 233
גוש ביבי58.1%44.0%6810079377 מתוך 1,1921 מתוך 850 מתוך 233
גוש השינוי17.8%37.8%29013840 מתוך 1,1928 מתוך 8202 מתוך 233
המפלגות הערביות20.3%14.7%892997135 מתוך 1,1926 מתוך 89 מתוך 233
לא התחייבו לגוש2.9%2.8%4910044592 מתוך 1,1921 מתוך 8128 מתוך 233
אחוז הצבעה72.2%78.0%18865971 מתוך 1,1922 מתוך 8221 מתוך 233
קולות כשרים44,2115,690,68298579624 מתוך 1,1924 מתוך 810 מתוך 233

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200649.1%30.1%12.8%5.5%53.2%24,047ש״ס 20.4%
200964.1%▲15.020.2%▼9.912.9%▲0.10.7%▼4.854.0%25,240הליכוד 29.6%
201360.3%▼3.820.8%▲0.613.7%▲0.83.0%▲2.356.2%27,557הליכוד ביתנו 34.1%
201561.6%▲1.313.6%▼7.214.9%▲1.29.3%▲6.364.7%33,470הליכוד 39.8%
אפר׳ 201969.4%▲7.816.0%▲2.49.7%▼5.24.0%▼5.358.9%32,103הליכוד 47.5%
ספט׳ 201961.3%▼8.117.6%▲1.613.7%▲4.06.7%▲2.761.5%33,717הליכוד 43.2%
202064.2%▲2.918.3%▲0.717.2%▲3.4–64.0%35,294הליכוד 48.5%
202165.3%▲1.121.5%▲3.211.8%▼5.4–56.3%31,368הליכוד 45.1%
202266.4%▲1.016.4%▼5.116.0%▲4.20.0%63.8%36,235הליכוד 39.4%
202658.1%▼8.217.8%▲1.320.3%▲4.42.9%▲2.972.2%44,211הליכוד 38.0%

מפקד 2022

רמלהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)81,1309,601,72098579722 מתוך 1,1624 מתוך 88 מתוך 229
תושבים לקמ״ר9,444–96719544 מתוך 1,1623 מתוך 812 מתוך 229
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני3130421423598 מתוך 1,1627 מתוך 8158 מתוך 229
בני 65 ומעלה11.7%12.4%582947476 מתוך 1,1516 מתוך 8119 מתוך 229
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)12.6%25.8%10031,047 מתוך 1,1598 מתוך 8222 מתוך 229
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)17.6%25.3%511454492 מתוך 1,0127 מתוך 8101 מתוך 221
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)96,700104,30023438889 מתוך 1,1605 מתוך 8209 מתוך 229

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202268.5%69.8%920 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים