בילו
שכונה ברמלה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 590 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: המפלגות הערביות 71.0% (ארצי 14.7%), עלייה של 13.2 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בילו | רמלה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 38.1% | 12.1% | 8.8% |
| רע״ם | 32.9% | 8.2% | 5.9% |
| הליכוד | 13.6% | 38.0% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 3.9% | 9.4% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.3% | 2.6% | 5.1% |
| ש״ס | 3.1% | 7.0% | 5.3% |
| ישר! | 2.3% | 7.8% | 16.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 2.9% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 0.4% | 1.8% | 6.4% |
| ביחד | 0.3% | 3.8% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 4.4% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.8% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.3% | 5.5% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 0.8% |
| גוש ביבי | 24.2% | 58.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 3.3% | 17.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 71.0% | 20.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.9% | 2.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 69.1% | 72.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,176 | 44,211 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 49.3% | 12.3% | 35.7% | 1.8% | 44.3% | 1,027 | הליכוד 28.7% |
| ספט׳ 2019 | 35.4%▼13.8 | 10.7%▼1.6 | 44.0%▲8.2 | 9.1%▲7.4 | 49.3% | 1,149 | הרשימה המשותפת 44.0% |
| 2020 | 32.7%▼2.7 | 14.7%▲4.0 | 51.7%▲7.7 | – | 53.1% | 1,250 | הרשימה המשותפת 51.7% |
| 2021 | 39.9%▲7.2 | 10.7%▼4.0 | 47.9%▼3.8 | – | 37.5% | 889 | רע״ם 28.8% |
| 2022 | 34.3%▼5.7 | 7.4%▼3.3 | 57.8%▲9.8 | 0.0% | 45.9% | 1,115 | רע״ם 27.4% |
| 2026 | 24.2%▼10.0 | 3.3%▼4.0 | 71.0%▲13.2 | 0.9%▲0.9 | 69.1% | 1,176 | הרשימה המשותפת 38.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 53 | מסורתי | 590 | 1,176 | 24.2% | 3.3% | 71.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.