ניר צבי
סמל למ״ס 331 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית שדות דן · אוכלוסייה 1,150 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 81.1% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ניר צבי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 37.7% | 16.1% | 817971 | 219 מתוך 1,192215 מתוך 1,03865 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 19.7% | 6.4% | 747169 | 311 מתוך 1,192306 מתוך 1,03874 מתוך 233 |
| ביחד | 18.6% | 9.3% | 888674 | 135 מתוך 1,192135 מתוך 1,03858 מתוך 233 |
| הליכוד | 7.7% | 20.5% | 393231 | 716 מתוך 1,192694 מתוך 1,038159 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 5.1% | 5.9% | 717074 | 323 מתוך 1,192295 מתוך 1,03859 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 2.7% | 757274 | 279 מתוך 1,192279 מתוך 1,03860 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 2.4% | 5.7% | 413342 | 687 מתוך 1,192679 מתוך 1,038132 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.2% | 5.1% | 352639 | 760 מתוך 1,192752 מתוך 1,038139 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.7% | 494152 | 582 מתוך 1,192576 מתוך 1,038106 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 8.8% | 718282 | 293 מתוך 1,192141 מתוך 1,03829 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485549 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03886 מתוך 233 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303433 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038135 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 13.9% | 44.0% | 342632 | 777 מתוך 1,192761 מתוך 1,038157 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 81.1% | 37.8% | 767366 | 290 מתוך 1,192285 מתוך 1,03879 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 14.7% | 627172 | 396 מתוך 1,192243 מתוך 1,03848 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 4.3% | 2.8% | 757174 | 281 מתוך 1,192280 מתוך 1,03860 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 81.4% | 78.0% | 777861 | 263 מתוך 1,192210 מתוך 1,03887 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 742 | 5,690,682 | 687665 | 376 מתוך 1,192251 מתוך 1,03883 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 11.7% | 71.8% | 0.9% | 14.9% | 75.4% | 571 | קדימה 40.6% |
| 2009 | 23.0%▲11.2 | 72.6%▲0.8 | 0.5%▼0.4 | 2.0%▼12.9 | 80.4% | 649 | קדימה 45.9% |
| 2013 | 16.4%▼6.5 | 77.1%▲4.5 | 0.4%±0.0 | 3.2%▲1.2 | 79.2% | 681 | יש עתיד 29.1% |
| 2015 | 15.3%▼1.2 | 75.5%▼1.6 | 0.1%▼0.3 | 8.9%▲5.7 | 78.2% | 693 | המחנה הציוני 46.3% |
| אפר׳ 2019 | 14.9%▼0.4 | 79.1%▲3.7 | 0.1%±0.0 | 5.8%▼3.1 | 80.3% | 738 | כחול לבן 58.9% |
| ספט׳ 2019 | 13.0%▼1.9 | 81.2%▲2.1 | 0.3%▲0.1 | 5.3%▼0.5 | 77.9% | 713 | כחול לבן 57.1% |
| 2020 | 16.2%▲3.2 | 82.7%▲1.5 | 0.9%▲0.6 | – | 74.8% | 672 | כחול לבן 66.2% |
| 2021 | 15.1%▼1.1 | 82.5%▼0.2 | 0.3%▼0.6 | – | 78.5% | 710 | יש עתיד 29.6% |
| 2022 | 15.6%▲0.5 | 82.7%▲0.1 | 0.3%±0.0 | 0.0% | 75.7% | 675 | יש עתיד 45.9% |
| 2026 | 13.9%▼1.7 | 81.1%▼1.5 | 0.5%▲0.2 | 4.3%▲4.3 | 81.4% | 742 | ישר! 37.7% |
מפקד 2022
| ניר צבי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,150 | 9,601,720 | 626954 | 439 מתוך 1,162319 מתוך 1,027105 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 1,500 | – | 899 | 1,064 מתוך 1,162930 מתוך 1,027209 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 39 | 30 | 919087 | 68 מתוך 1,16268 מתוך 1,02719 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 20.1% | 12.4% | 939393 | 74 מתוך 1,15173 מתוך 1,01615 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 43.2% | 25.8% | 807775 | 231 מתוך 1,159230 מתוך 1,02758 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.5% | 25.3% | 303029 | 699 מתוך 1,012690 מתוך 1,003155 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 153,000 | 104,300 | 817962 | 216 מתוך 1,160214 מתוך 1,02787 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 86.7% | 69.8% | 236 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- לוד 2.4 ק״מ · באר יעקב 2.5 ק״מ · רמלה 2.8 ק״מ · אחיעזר 3.4 ק״מ · זיתן 3.7 ק״מ