משכנות

שכונה ברמלה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,540 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 74.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 52.7%2009: מחנה נתניהו 70.5%2013: מחנה נתניהו 69.2%2015: מחנה נתניהו 72.1%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 79.5%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 74.1%2020: מחנה נתניהו 78.9%2021: מחנה נתניהו 78.0%2022: מחנה נתניהו 81.3%2026: מחנה נתניהו 74.9%2006: המחנה שמולו 34.4%2009: המחנה שמולו 24.3%2013: המחנה שמולו 22.2%2015: המחנה שמולו 14.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 12.6%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 18.0%2020: המחנה שמולו 16.1%2021: המחנה שמולו 16.6%2022: המחנה שמולו 12.8%2026: המחנה שמולו 13.0%2006: מפלגות ערביות 2.7%2009: מפלגות ערביות 2.6%2013: מפלגות ערביות 3.3%2015: מפלגות ערביות 3.2%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 2.3%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 3.4%2020: מפלגות ערביות 4.4%2021: מפלגות ערביות 3.5%2022: מפלגות ערביות 4.3%2026: מפלגות ערביות 7.2%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמשכנותרמלהישראל
הליכוד48.4%38.0%20.5%
ש״ס10.8%7.0%5.3%
עוצמה יהודית10.2%9.4%5.7%
ישר!6.6%7.8%16.1%
הרשימה המשותפת5.1%12.1%8.8%
הציונות הדתית וזהות4.4%2.6%5.1%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.1%2.9%2.7%
ביחד2.7%3.8%9.3%
ישראל ביתנו2.6%4.4%5.9%
רע״ם2.1%8.2%5.9%
הדמוקרטים1.0%1.8%6.4%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.7%0.8%1.7%
יהדות התורה0.3%0.3%5.5%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.1%0.0%0.2%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות1.8%0.8%0.8%
גוש ביבי74.9%58.1%44.0%
גוש השינוי13.0%17.8%37.8%
המפלגות הערביות7.2%20.3%14.7%
לא התחייבו לגוש3.1%2.9%2.8%
אחוז הצבעה64.5%72.2%78.0%
קולות כשרים3,54044,2115,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200652.7%34.4%2.7%6.6%50.3%2,588ש״ס 25.2%
200970.5%▲17.824.3%▼10.02.6%▼0.20.2%▼6.451.0%2,488הליכוד 32.4%
201369.2%▼1.322.2%▼2.13.3%▲0.73.2%▲3.051.1%2,486הליכוד ביתנו 34.1%
201572.1%▲3.014.0%▼8.23.2%±0.09.9%▲6.658.1%2,789הליכוד 46.0%
אפר׳ 201979.5%▲7.312.6%▼1.42.3%▼0.94.6%▼5.255.5%2,588הליכוד 54.2%
ספט׳ 201974.1%▼5.418.0%▲5.43.4%▲1.13.5%▼1.156.4%2,624הליכוד 49.3%
202078.9%▲4.816.1%▼1.94.4%▲1.0–58.3%2,711הליכוד 56.3%
202178.0%▼0.916.6%▲0.63.5%▼0.9–54.3%2,477הליכוד 50.7%
202281.3%▲3.312.8%▼3.84.3%▲0.80.0%60.0%2,777הליכוד 45.4%
202674.9%▼6.513.0%▲0.27.2%▲2.93.1%▲3.164.5%3,540הליכוד 48.4%

אזורים סטטיסטיים (1)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
34מסורתי2,5403,54074.9%13.0%7.2%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.