נווה רם
שכונה ברמלה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,900 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 59.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 10.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה רם | רמלה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 40.8% | 38.0% | 20.5% |
| הרשימה המשותפת | 12.8% | 12.1% | 8.8% |
| ישר! | 12.2% | 7.8% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 7.8% | 9.4% | 5.7% |
| ש״ס | 6.3% | 7.0% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.9% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 3.7% | 1.8% | 6.4% |
| ביחד | 3.2% | 3.8% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.1% | 2.6% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 2.6% | 4.4% | 5.9% |
| רע״ם | 1.6% | 8.2% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 0.8% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.8% | 0.8% |
| גוש ביבי | 59.4% | 58.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 21.6% | 17.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 14.4% | 20.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 2.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 73.3% | 72.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,833 | 44,211 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 41.7% | 43.0% | 5.0% | 8.5% | 56.7% | 3,036 | קדימה 24.5% |
| 2009 | 61.0%▲19.3 | 30.6%▼12.3 | 6.3%▲1.3 | 0.1%▼8.4 | 58.0% | 3,138 | הליכוד 35.9% |
| 2013 | 60.8%▼0.2 | 28.5%▼2.1 | 6.1%▼0.3 | 3.0%▲2.9 | 60.5% | 3,284 | הליכוד ביתנו 35.6% |
| 2015 | 61.1%▲0.3 | 19.9%▼8.6 | 7.1%▲1.1 | 11.5%▲8.5 | 68.7% | 3,669 | הליכוד 43.4% |
| אפר׳ 2019 | 68.7%▲7.6 | 20.8%▲0.9 | 5.4%▼1.7 | 4.5%▼7.0 | 63.7% | 3,348 | הליכוד 49.1% |
| ספט׳ 2019 | 64.6%▼4.1 | 23.9%▲3.1 | 8.1%▲2.7 | 3.1%▼1.4 | 64.5% | 3,380 | הליכוד 46.5% |
| 2020 | 69.2%▲4.6 | 20.4%▼3.5 | 10.2%▲2.1 | – | 65.5% | 3,418 | הליכוד 53.3% |
| 2021 | 68.2%▼1.0 | 23.2%▲2.9 | 7.1%▼3.1 | – | 60.9% | 3,364 | הליכוד 47.7% |
| 2022 | 69.7%▲1.5 | 20.4%▼2.8 | 9.2%▲2.1 | 0.0% | 67.2% | 3,700 | הליכוד 42.5% |
| 2026 | 59.4%▼10.3 | 21.6%▲1.2 | 14.4%▲5.2 | 3.9%▲3.9 | 73.3% | 3,833 | הליכוד 40.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 | מסורתי | 4,900 | 3,833 | 59.4% | 21.6% | 14.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.