אשכול
שכונה ברמלה · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 4,340 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 81.6% (ארצי 44.0%), עלייה של 2.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אשכול | רמלה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 54.5% | 38.0% | 20.5% |
| ש״ס | 12.7% | 7.0% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 11.1% | 9.4% | 5.7% |
| ישר! | 5.3% | 7.8% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 3.4% | 4.4% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 2.7% | 12.1% | 8.8% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.5% | 2.6% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 2.9% | 2.7% |
| ביחד | 2.0% | 3.8% | 9.3% |
| רע״ם | 1.2% | 8.2% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 0.6% | 1.8% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 0.8% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.3% | 5.5% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.1% | 0.8% | 0.8% |
| גוש ביבי | 81.6% | 58.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 11.2% | 17.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 3.9% | 20.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.1% | 2.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 63.6% | 72.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,340 | 44,211 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 55.2% | 22.1% | 13.5% | 4.9% | 46.6% | 2,324 | ש״ס 30.5% |
| 2009 | 73.8%▲18.6 | 16.0%▼6.1 | 8.4%▼5.2 | 0.2%▼4.8 | 49.3% | 2,573 | הליכוד 35.3% |
| 2013 | 62.6%▼11.2 | 15.3%▼0.7 | 16.8%▲8.5 | 3.0%▲2.9 | 50.2% | 3,354 | הליכוד ביתנו 31.4% |
| 2015 | 64.9%▲2.3 | 8.3%▼7.0 | 18.1%▲1.3 | 8.1%▲5.0 | 60.6% | 3,997 | הליכוד 42.0% |
| אפר׳ 2019 | 72.0%▲7.1 | 9.5%▲1.2 | 14.5%▼3.6 | 3.0%▼5.1 | 54.6% | 3,793 | הליכוד 50.3% |
| ספט׳ 2019 | 63.2%▼8.8 | 13.1%▲3.6 | 18.2%▲3.8 | 4.5%▲1.4 | 57.1% | 3,977 | הליכוד 42.8% |
| 2020 | 66.3%▲3.1 | 12.2%▼0.8 | 20.8%▲2.6 | – | 60.2% | 4,205 | הליכוד 48.2% |
| 2021 | 77.1%▲10.8 | 14.9%▲2.6 | 6.6%▼14.3 | – | 54.8% | 2,961 | הליכוד 52.4% |
| 2022 | 79.6%▲2.5 | 10.3%▼4.6 | 8.6%▲2.1 | 0.0% | 62.9% | 3,327 | הליכוד 45.4% |
| 2026 | 81.6%▲2.0 | 11.2%▲0.9 | 3.9%▼4.7 | 2.1%▲2.1 | 63.6% | 2,340 | הליכוד 54.5% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 35 | מסורתי | 3,130 | 2,340 | 81.6% | 11.2% | 3.9% |
| 37 | מסורתי | 1,210 | הערכה (אזור 34) | 74.9% | 13.0% | 7.2% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.