קרית מנחם בגין
שכונה ברמלה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,530 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2006: גוש הימין 66.0% (ארצי 40.1%); ישראל ביתנו הובילה.
בחירות 2006
| רשימה | קרית מנחם בגין | רמלה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישראל ביתנו | 36.2% | 10.5% | 9.0% |
| קדימה | 20.4% | 17.4% | 22.0% |
| ש״ס | 18.5% | 20.4% | 9.5% |
| הליכוד | 9.2% | 13.2% | 9.0% |
| העבודה-מימד | 4.0% | 11.6% | 15.1% |
| גיל - מפלגת הגמלאים | 1.9% | 4.1% | 5.9% |
| האיחוד הלאומי-מפד״ל | 1.2% | 3.8% | 7.1% |
| מרצ-יחד | 0.8% | 1.0% | 3.8% |
| עלה ירוק מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 0.7% | 1.3% |
| חזית יהודית לאומית מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 0.5% | 0.8% |
| הירוקים מתחת לאחוז החסימה | 0.6% | 0.5% | 1.5% |
| רע״ם-תע״ל | 0.4% | 7.1% | 3.0% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.6% | 4.7% |
| חד״ש | 0.3% | 3.2% | 2.7% |
| תפנית מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 0.6% |
| בל״ד | 0.1% | 2.5% | 2.3% |
| רשימות אחרות | 4.7% | 2.5% | 1.6% |
| גוש הימין | 66.0% | 49.1% | 40.1% |
| גוש המרכז-שמאל | 25.2% | 30.1% | 40.9% |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 12.8% | 8.1% |
| לא התחייבו לגוש | 3.3% | 5.5% | 9.3% |
| אחוז הצבעה | 60.0% | 53.2% | 63.6% |
| קולות כשרים | 1,557 | 24,047 | 3,137,064 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 66.0% | 25.2% | 0.7% | 3.3% | 60.0% | 1,557 | ישראל ביתנו 36.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | חילוני | 2,530 | הערכה (אזור 13) | 62.1% | 30.1% | 4.5% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.