שפרינצק
שכונה ברמלה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,130 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 41.5% (ארצי 14.7%), עלייה של 10.0 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שפרינצק | רמלה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 30.3% | 12.1% | 8.8% |
| הליכוד | 22.8% | 38.0% | 20.5% |
| רע״ם | 11.2% | 8.2% | 5.9% |
| ישר! | 10.7% | 7.8% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 5.2% | 9.4% | 5.7% |
| ש״ס | 4.9% | 7.0% | 5.3% |
| הדמוקרטים | 4.7% | 1.8% | 6.4% |
| ביחד | 2.7% | 3.8% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 2.7% | 4.4% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.9% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.8% | 2.6% | 5.1% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.3% | 5.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.8% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 0.8% |
| גוש ביבי | 35.3% | 58.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 20.9% | 17.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 41.5% | 20.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.9% | 2.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 69.9% | 72.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,690 | 44,211 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 38.5% | 38.9% | 14.0% | 7.6% | 55.2% | 2,521 | קדימה 20.3% |
| 2009 | 51.2%▲12.7 | 29.7%▼9.2 | 17.0%▲3.0 | 0.2%▼7.4 | 52.8% | 2,392 | הליכוד 30.4% |
| 2013 | 47.8%▼3.4 | 28.8%▼0.9 | 19.4%▲2.4 | 2.7%▲2.5 | 59.7% | 2,777 | הליכוד ביתנו 26.8% |
| 2015 | 48.3%▲0.5 | 21.6%▼7.2 | 21.5%▲2.1 | 8.0%▲5.3 | 65.2% | 3,042 | הליכוד 33.6% |
| אפר׳ 2019 | 51.3%▲3.0 | 28.4%▲6.8 | 15.9%▼5.6 | 3.6%▼4.4 | 58.5% | 2,856 | הליכוד 34.7% |
| ספט׳ 2019 | 46.7%▼4.6 | 25.8%▼2.6 | 23.6%▲7.7 | 3.3%▼0.3 | 61.6% | 3,024 | הליכוד 30.9% |
| 2020 | 46.7%±0.0 | 20.4%▼5.4 | 32.4%▲8.8 | – | 62.8% | 3,107 | הליכוד 33.7% |
| 2021 | 49.9%▲3.2 | 25.2%▲4.8 | 23.1%▼9.2 | – | 53.0% | 2,627 | הליכוד 33.4% |
| 2022 | 48.1%▼1.8 | 19.0%▼6.1 | 31.5%▲8.4 | 0.0% | 60.6% | 3,019 | הליכוד 28.1% |
| 2026 | 35.3%▼12.8 | 20.9%▲1.9 | 41.5%▲10.0 | 1.9%▲1.9 | 69.9% | 3,690 | הרשימה המשותפת 30.3% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | מסורתי | 2,130 | 3,690 | 35.3% | 20.9% | 41.5% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.