גבעה א
שכונה ברכסים · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,670 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 98.4% (ארצי 44.0%), עלייה של 0.1 נקודות מאז 2022; ש״ס הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעה א | רכסים | ישראל |
|---|---|---|---|
| ש״ס | 49.3% | 43.7% | 5.3% |
| יהדות התורה | 38.8% | 43.7% | 5.5% |
| הליכוד | 4.5% | 4.8% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 3.7% | 3.9% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.5% | 1.0% | 5.1% |
| ישר! | 0.5% | 0.8% | 16.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.3% | 1.7% |
| ביחד | 0.2% | 0.4% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 0.2% | 0.1% | 6.4% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.1% | 0.2% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.2% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 0.2% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 98.4% | 97.5% | 44.0% |
| גוש השינוי | 1.0% | 1.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.0% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.2% | 0.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 88.1% | 87.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,168 | 6,825 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 89.9% | 6.9% | 0.0% | 2.4% | 80.0% | 1,074 | יהדות התורה 42.4% |
| 2009 | 95.5%▲5.6 | 3.5%▼3.3 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼2.4 | 77.5% | 1,099 | יהדות התורה 43.0% |
| 2013 | 90.8%▼4.6 | 5.1%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 3.9%▲3.9 | 85.0% | 1,263 | יהדות התורה 41.3% |
| 2015 | 93.4%▲2.6 | 4.2%▼0.8 | 0.0%±0.0 | 2.4%▼1.5 | 83.7% | 1,720 | ש״ס 37.6% |
| אפר׳ 2019 | 94.8%▲1.4 | 3.7%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 1.5%▼0.8 | 83.8% | 1,948 | ש״ס 41.1% |
| ספט׳ 2019 | 97.0%▲2.3 | 2.6%▼1.1 | 0.0%±0.0 | 0.2%▼1.3 | 86.0% | 2,135 | ש״ס 46.7% |
| 2020 | 98.0%▲1.0 | 1.9%▼0.7 | 0.0%±0.0 | – | 85.1% | 2,217 | ש״ס 49.0% |
| 2021 | 97.8%▼0.2 | 2.0%▲0.1 | 0.0%±0.0 | – | 82.3% | 2,343 | ש״ס 48.6% |
| 2022 | 98.3%▲0.5 | 1.5%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 85.0% | 2,605 | ש״ס 51.1% |
| 2026 | 98.4%▲0.1 | 1.0%▼0.6 | 0.0%±0.0 | 0.2%▲0.2 | 88.1% | 3,168 | ש״ס 49.3% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | חרדי | 3,670 | 3,168 | 98.4% | 1.0% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.