רכסים
סמל למ״ס 922 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז חיפה · אוכלוסייה 13,910 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 97.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 0.4 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רכסים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ש״ס | 43.7% | 5.3% | 100100100 | 2 מתוך 1,1922 מתוך 1,0381 מתוך 86 |
| יהדות התורה | 43.7% | 5.5% | 9999100 | 11 מתוך 1,19211 מתוך 1,0381 מתוך 86 |
| הליכוד | 4.8% | 20.5% | 261742 | 876 מתוך 1,192850 מתוך 1,03850 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 3.9% | 5.7% | 534675 | 555 מתוך 1,192549 מתוך 1,03821 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.0% | 5.1% | 18734 | 955 מתוך 1,192946 מתוך 1,03856 מתוך 86 |
| ישר! | 0.8% | 16.1% | 13618 | 1,025 מתוך 1,192970 מתוך 1,03871 מתוך 86 |
| ביחד | 0.4% | 9.3% | 12319 | 1,038 מתוך 1,1921,003 מתוך 1,03870 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 1.7% | 15524 | 992 מתוך 1,192970 מתוך 1,03862 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 0.2% | 5.9% | 12515 | 1,033 מתוך 1,192972 מתוך 1,03872 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 2.7% | 12219 | 1,038 מתוך 1,1921,007 מתוך 1,03870 מתוך 86 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.2% | 767487 | 228 מתוך 1,192224 מתוך 1,0387 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 0.1% | 6.4% | 670 | 1,101 מתוך 1,192955 מתוך 1,03886 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 828685 | 176 מתוך 1,192116 מתוך 1,03812 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 97.5% | 44.0% | 9797100 | 34 מתוך 1,19233 מתוך 1,0381 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 1.6% | 37.8% | 848 | 1,093 מתוך 1,192993 מתוך 1,03879 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 0.2% | 2.8% | 11215 | 1,043 מתוך 1,1921,008 מתוך 1,03872 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 87.5% | 78.0% | 989998 | 21 מתוך 1,19214 מתוך 1,0383 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 6,825 | 5,690,682 | 909372 | 126 מתוך 1,19275 מתוך 1,03825 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 89.9% | 7.9% | 0.0% | 1.5% | 78.7% | 3,267 | ש״ס 39.9% |
| 2009 | 94.5%▲4.6 | 4.4%▼3.5 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼1.5 | 77.4% | 3,441 | ש״ס 40.1% |
| 2013 | 93.0%▼1.6 | 4.2%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 2.6%▲2.6 | 85.1% | 4,326 | יהדות התורה 42.7% |
| 2015 | 95.5%▲2.5 | 2.7%▼1.5 | 0.0%±0.0 | 1.7%▼0.8 | 85.9% | 4,636 | יהדות התורה 43.4% |
| אפר׳ 2019 | 97.2%▲1.7 | 1.9%▼0.9 | 0.0%±0.0 | 0.9%▼0.8 | 86.3% | 5,226 | יהדות התורה 44.8% |
| ספט׳ 2019 | 96.7%▼0.5 | 2.5%▲0.6 | 0.0%±0.0 | 0.8%▼0.2 | 85.5% | 5,271 | יהדות התורה 44.0% |
| 2020 | 97.5%▲0.8 | 2.4%▼0.1 | 0.0%±0.0 | – | 84.6% | 5,330 | ש״ס 45.3% |
| 2021 | 97.3%▼0.3 | 2.5%▲0.1 | 0.0%±0.0 | – | 81.7% | 5,361 | ש״ס 45.1% |
| 2022 | 97.9%▲0.6 | 1.9%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 84.2% | 5,837 | ש״ס 47.5% |
| 2026 | 97.5%▼0.4 | 1.6%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 0.2%▲0.2 | 87.5% | 6,825 | יהדות התורה 43.7% |
מפקד 2022
| רכסים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 13,910 | 9,601,720 | 909375 | 115 מתוך 1,16274 מתוך 1,02722 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 11,889 | – | 989895 | 27 מתוך 1,16223 מתוך 1,0275 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חרדי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 18 | 30 | 771 | 1,064 מתוך 1,162944 מתוך 1,02785 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 5.1% | 12.4% | 161311 | 965 מתוך 1,151883 מתוך 1,01676 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 7.5% | 25.8% | 315 | 1,129 מתוך 1,1591,019 מתוך 1,02782 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 15.0% | 25.3% | 404121 | 598 מתוך 1,012589 מתוך 1,00353 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 67,400 | 104,300 | 314 | 1,127 מתוך 1,1601,013 מתוך 1,02783 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 91.6% | 69.8% | 94 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.