אבטין
סמל למ״ס 652 · בדואים בצפון (הרשימה שלנו) · יישוב עירוני ערבי · מחוז חיפה · מועצה אזורית זבולון · אוכלוסייה 2,750 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 96.0% (ארצי 14.7%), עלייה של 3.3 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אבטין | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| רע״ם | 65.8% | 5.9% | 964399 | 49 מתוך 1,19213 מתוך 222 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 30.2% | 8.8% | 947184 | 75 מתוך 1,1925 מתוך 2215 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 1.5% | 6.4% | 282912 | 847 מתוך 1,19216 מתוך 2275 מתוך 86 |
| ישר! | 0.6% | 16.1% | 111916 | 1,042 מתוך 1,19217 מתוך 2272 מתוך 86 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.4% | 0.0% | 9995100 | 11 מתוך 1,1922 מתוך 221 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 5.9% | 134318 | 1,003 מתוך 1,1926 מתוך 2270 מתוך 86 |
| הליכוד | 0.2% | 20.5% | 3106 | 1,120 מתוך 1,19220 מתוך 2276 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.1% | 5.1% | 119520 | 1,048 מתוך 1,1921 מתוך 2268 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 323836 | 744 מתוך 1,1925 מתוך 2248 מתוך 86 |
| ביחד | 0.1% | 9.3% | 74814 | 1,073 מתוך 1,19210 מתוך 2271 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 824385 | 176 מתוך 1,19211 מתוך 2212 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 0.4% | 44.0% | 51013 | 1,118 מתוך 1,19217 מתוך 2275 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 2.5% | 37.8% | 121415 | 1,049 מתוך 1,19217 מתוך 2273 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 96.0% | 14.7% | 948186 | 77 מתוך 1,1925 מתוך 2213 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 0.4% | 2.8% | 138118 | 1,024 מתוך 1,1923 מתוך 2271 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 77.7% | 78.0% | 454346 | 638 מתוך 1,19213 מתוך 2247 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 1,628 | 5,690,682 | 815766 | 231 מתוך 1,19210 מתוך 2230 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.0% | 18.5% | 79.8% | 0.0% | 52.6% | 620 | רע״ם-תע״ל 44.7% |
| 2009 | 2.2%▲1.2 | 1.7%▼16.8 | 94.1%▲14.2 | 0.3%▲0.3 | 51.9% | 691 | רע״ם-תע״ל 63.4% |
| 2013 | 4.4%▲2.2 | 7.1%▲5.4 | 87.7%▼6.4 | 0.3%±0.0 | 41.2% | 618 | רע״ם-תע״ל 44.3% |
| 2015 | 1.5%▼2.9 | 7.6%▲0.5 | 88.4%▲0.7 | 0.9%▲0.6 | 49.4% | 792 | הרשימה המשותפת 88.4% |
| אפר׳ 2019 | 26.5%▲25.0 | 16.4%▲8.9 | 56.0%▼32.4 | 0.3%▼0.6 | 36.4% | 627 | רע״ם-בל״ד 33.0% |
| ספט׳ 2019 | 2.1%▼24.4 | 11.8%▼4.6 | 84.8%▲28.8 | 0.1%▼0.2 | 50.6% | 899 | הרשימה המשותפת 84.8% |
| 2020 | 0.9%▼1.2 | 2.0%▼9.8 | 96.4%▲11.7 | – | 63.9% | 1,151 | הרשימה המשותפת 96.4% |
| 2021 | 9.5%▲8.6 | 5.7%▲3.7 | 83.9%▼12.5 | – | 35.1% | 653 | רע״ם 58.7% |
| 2022 | 2.2%▼7.3 | 4.7%▼0.9 | 92.7%▲8.8 | 0.0% | 45.2% | 867 | רע״ם 61.7% |
| 2026 | 0.4%▼1.8 | 2.5%▼2.3 | 96.0%▲3.3 | 0.4%▲0.4 | 77.7% | 1,628 | רע״ם 65.8% |
מפקד 2022
| אבטין | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 2,750 | 9,601,720 | 805767 | 230 מתוך 1,16210 מתוך 2229 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 7,438 | – | 919588 | 100 מתוך 1,1622 מתוך 2211 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 25 | 30 | 194812 | 914 מתוך 1,1629 מתוך 2272 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 4.9% | 12.4% | 15529 | 975 מתוך 1,15110 מתוך 2278 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 6.5% | 25.8% | 2202 | 1,139 מתוך 1,15917 מתוך 2184 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 64,900 | 104,300 | 2142 | 1,138 מתוך 1,16019 מתוך 2284 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 52.2% | 69.8% | 1,082 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- רכסים 1.6 ק״מ · כפר חסידים א' 2.3 ק״מ · ח'ואלד 2.4 ק״מ · כפר הנוער הדתי 2.5 ק״מ · כפר חסידים ב' 2.8 ק״מ