ח'ואלד
סמל למ״ס 1321 · בדואים בצפון (הרשימה שלנו) · כפר ערבי · מחוז חיפה · מועצה אזורית זבולון · אוכלוסייה 730 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 93.8% (ארצי 14.7%), עלייה של 10.0 נקודות מאז 2022; רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ח'ואלד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| רע״ם | 66.5% | 5.9% | 9652100 | 45 מתוך 1,19210 מתוך 221 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 27.3% | 8.8% | 935282 | 81 מתוך 1,19211 מתוך 2216 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 2.3% | 6.4% | 354324 | 769 מתוך 1,19213 מתוך 2266 מתוך 86 |
| ישר! | 1.6% | 16.1% | 177119 | 987 מתוך 1,1927 מתוך 2270 מתוך 86 |
| הליכוד | 0.5% | 20.5% | 85715 | 1,090 מתוך 1,19210 מתוך 2272 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 388646 | 664 מתוך 1,1922 מתוך 2242 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 0.2% | 5.9% | 122915 | 1,033 מתוך 1,19214 מתוך 2272 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.4% | 0.8% | 958196 | 48 מתוך 1,1924 מתוך 224 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 0.7% | 44.0% | 85716 | 1,096 מתוך 1,19210 מתוך 2272 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 4.2% | 37.8% | 164819 | 1,002 מתוך 1,19212 מתוך 2270 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 93.8% | 14.7% | 925782 | 96 מתוך 1,19210 מתוך 2216 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 75.0% | 78.0% | 301926 | 828 מתוך 1,19218 מתוך 2264 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 433 | 5,690,682 | 381931 | 731 מתוך 1,19218 מתוך 2260 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.6% | 40.4% | 55.0% | 0.0% | 65.6% | 109 | רע״ם-תע״ל 43.1% |
| 2009 | 7.5%▲3.0 | 10.4%▼30.0 | 79.2%▲24.2 | 0.0%±0.0 | 56.9% | 106 | חד״ש 48.1% |
| 2013 | 14.1%▲6.6 | 14.1%▲3.8 | 71.7%▼7.5 | 0.0%±0.0 | 44.0% | 99 | רע״ם-תע״ל 64.6% |
| 2015 | 2.1%▼12.1 | 32.6%▲18.5 | 60.4%▼11.3 | 2.8%▲2.8 | 58.8% | 144 | הרשימה המשותפת 60.4% |
| אפר׳ 2019 | 7.8%▲5.8 | 14.3%▼18.4 | 72.3%▲11.9 | 1.4%▼1.4 | 45.5% | 217 | רע״ם-בל״ד 53.5% |
| ספט׳ 2019 | 1.2%▼6.6 | 15.9%▲1.6 | 79.4%▲7.0 | 0.4%▼1.0 | 52.1% | 252 | הרשימה המשותפת 79.4% |
| 2020 | 0.7%▼0.4 | 4.8%▼11.1 | 93.3%▲14.0 | – | 54.6% | 270 | הרשימה המשותפת 93.3% |
| 2021 | 9.5%▲8.8 | 12.7%▲7.9 | 77.3%▼16.1 | – | 43.3% | 220 | רע״ם 55.0% |
| 2022 | 5.4%▼4.1 | 8.9%▼3.8 | 83.7%▲6.4 | 0.0% | 47.1% | 258 | רע״ם 60.9% |
| 2026 | 0.7%▼4.7 | 4.2%▼4.8 | 93.8%▲10.0 | 0.0%±0.0 | 75.0% | 433 | רע״ם 66.5% |
מפקד 2022
| ח'ואלד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 730 | 9,601,720 | 341425 | 756 מתוך 1,16219 מתוך 2265 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 2,902 | – | 591049 | 482 מתוך 1,16220 מתוך 2244 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 339026 | 730 מתוך 1,1623 מתוך 2262 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 7.5% | 12.4% | 289525 | 819 מתוך 1,1511 מתוך 2264 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 6.9% | 25.8% | 2304 | 1,134 מתוך 1,15915 מתוך 2183 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 99,800 | 104,300 | 279527 | 845 מתוך 1,1602 מתוך 2263 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 54.6% | 69.8% | 1,067 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נופית 1.5 ק״מ · ראס עלי 1.7 ק״מ · ח'ואלד (שבט) 2.3 ק״מ · אבטין 2.4 ק״מ · רמת יוחנן 2.9 ק״מ