רמת יוחנן
סמל למ״ס 178 · יהודי · קיבוץ · מחוז חיפה · מועצה אזורית זבולון · אוכלוסייה 1,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 86.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת יוחנן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 39.0% | 16.1% | 848372 | 183 מתוך 1,192179 מתוך 1,03824 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 32.8% | 6.4% | 939291 | 86 מתוך 1,19285 מתוך 1,0389 מתוך 86 |
| ביחד | 10.6% | 9.3% | 504335 | 593 מתוך 1,192591 מתוך 1,03856 מתוך 86 |
| הליכוד | 5.4% | 20.5% | 282046 | 846 מתוך 1,192820 מתוך 1,03847 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 5.9% | 615954 | 440 מתוך 1,192411 מתוך 1,03838 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 2.7% | 494251 | 587 מתוך 1,192585 מתוך 1,03841 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.0% | 5.1% | 322353 | 787 מתוך 1,192779 מתוך 1,03839 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 1.2% | 5.7% | 281948 | 845 מתוך 1,192834 מתוך 1,03845 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.7% | 302149 | 796 מתוך 1,192786 מתוך 1,03841 מתוך 86 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485527 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,03855 מתוך 86 |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 959791 | 28 מתוך 1,19222 מתוך 1,0387 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485435 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03842 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 9.6% | 44.0% | 241544 | 900 מתוך 1,192877 מתוך 1,03849 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 86.9% | 37.8% | 878578 | 152 מתוך 1,192152 מתוך 1,03820 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354011 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,03873 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 2.8% | 504351 | 564 מתוך 1,192561 מתוך 1,03843 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 74.4% | 78.0% | 272622 | 862 מתוך 1,192757 מתוך 1,03866 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 689 | 5,690,682 | 657253 | 414 מתוך 1,192287 מתוך 1,03841 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.1% | 86.8% | 0.0% | 8.9% | 66.2% | 418 | העבודה-מימד 56.5% |
| 2009 | 11.1%▲7.1 | 84.2%▼2.7 | 0.0%±0.0 | 2.6%▼6.3 | 68.9% | 467 | העבודה 51.0% |
| 2013 | 11.4%▲0.2 | 83.7%▼0.5 | 0.0%±0.0 | 2.3%▼0.3 | 70.3% | 527 | העבודה 45.4% |
| 2015 | 10.9%▼0.5 | 83.8%▲0.1 | 0.2%▲0.2 | 5.2%▲2.9 | 71.1% | 561 | המחנה הציוני 67.7% |
| אפר׳ 2019 | 9.1%▼1.8 | 88.0%▲4.2 | 0.0%▼0.2 | 2.7%▼2.4 | 70.5% | 582 | כחול לבן 50.9% |
| ספט׳ 2019 | 8.2%▼0.9 | 87.5%▼0.5 | 0.4%▲0.4 | 3.7%▲1.0 | 67.9% | 561 | כחול לבן 54.7% |
| 2020 | 9.6%▲1.4 | 89.6%▲2.0 | 0.5%▲0.2 | – | 68.7% | 575 | כחול לבן 63.8% |
| 2021 | 10.0%▲0.4 | 87.9%▼1.6 | 0.0%▼0.5 | – | 67.9% | 571 | העבודה 33.6% |
| 2022 | 10.7%▲0.7 | 88.0%▲0.1 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 67.7% | 582 | יש עתיד 35.1% |
| 2026 | 9.6%▼1.1 | 86.9%▼1.0 | 0.1%±0.0 | 3.0%▲3.0 | 74.4% | 689 | ישר! 39.0% |
מפקד 2022
| רמת יוחנן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,080 | 9,601,720 | 586548 | 472 מתוך 1,162352 מתוך 1,02745 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 2,347 | – | 424734 | 672 מתוך 1,162541 מתוך 1,02757 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706656 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02731 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 15.5% | 12.4% | 797775 | 235 מתוך 1,151232 מתוך 1,01622 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.9% | 25.8% | 736974 | 312 מתוך 1,159310 מתוך 1,02723 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 32.7% | 25.3% | 868684 | 142 מתוך 1,012141 מתוך 1,00312 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 110,800 | 104,300 | 403342 | 693 מתוך 1,160687 מתוך 1,02750 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 80.8% | 69.8% | 482 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר המכבי 0.7 ק״מ · אושה 0.8 ק״מ · קריית אתא 1.7 ק״מ · ח'ואלד 2.9 ק״מ · אבטין 3.6 ק״מ