כפר המכבי
סמל למ״ס 254 · יהודי · קיבוץ · מחוז חיפה · מועצה אזורית זבולון · אוכלוסייה 460 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 84.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 4.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר המכבי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 43.6% | 16.1% | 959488 | 62 מתוך 1,19259 מתוך 1,03811 מתוך 86 |
| ביחד | 19.3% | 9.3% | 918989 | 109 מתוך 1,192109 מתוך 1,03810 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 16.6% | 6.4% | 686458 | 377 מתוך 1,192368 מתוך 1,03837 מתוך 86 |
| הליכוד | 6.4% | 20.5% | 342649 | 786 מתוך 1,192763 מתוך 1,03844 מתוך 86 |
| ישראל ביתנו | 5.4% | 5.9% | 767575 | 281 מתוך 1,192253 מתוך 1,03822 מתוך 86 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 2.7% | 595364 | 458 מתוך 1,192458 מתוך 1,03829 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 3.0% | 5.7% | 463967 | 634 מתוך 1,192627 מתוך 1,03827 מתוך 86 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.0% | 5.1% | 18734 | 955 מתוך 1,192946 מתוך 1,03856 מתוך 86 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.7% | 302149 | 796 מתוך 1,192786 מתוך 1,03841 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485435 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,03842 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 11.5% | 44.0% | 292049 | 846 מתוך 1,192826 מתוך 1,03844 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 84.8% | 37.8% | 838073 | 206 מתוך 1,192206 מתוך 1,03824 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 2.8% | 595364 | 460 מתוך 1,192459 מתוך 1,03829 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 78.3% | 78.0% | 505152 | 588 מתוך 1,192505 מתוך 1,03841 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 296 | 5,690,682 | 19219 | 968 מתוך 1,192824 מתוך 1,03878 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.5% | 87.3% | 0.6% | 8.1% | 65.1% | 173 | העבודה-מימד 46.2% |
| 2009 | 7.3%▲3.9 | 90.4%▲3.1 | 0.6%±0.0 | 1.1%▼7.0 | 67.0% | 177 | קדימה 44.6% |
| 2013 | 11.2%▲3.8 | 86.8%▼3.6 | 0.5%▼0.1 | 0.5%▼0.6 | 69.2% | 197 | העבודה 36.5% |
| 2015 | 7.0%▼4.2 | 87.0%▲0.2 | 0.0%▼0.5 | 6.0%▲5.5 | 69.2% | 200 | המחנה הציוני 68.5% |
| אפר׳ 2019 | 8.3%▲1.3 | 87.5%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 4.2%▼1.8 | 70.8% | 216 | כחול לבן 64.4% |
| ספט׳ 2019 | 8.0%▼0.3 | 88.2%▲0.7 | 0.0%±0.0 | 3.8%▼0.4 | 69.1% | 212 | כחול לבן 59.9% |
| 2020 | 7.4%▼0.6 | 92.1%▲3.9 | 0.0%±0.0 | – | 70.0% | 215 | כחול לבן 70.7% |
| 2021 | 8.7%▲1.3 | 90.8%▼1.3 | 0.0%±0.0 | – | 69.3% | 218 | יש עתיד 33.9% |
| 2022 | 8.5%▼0.2 | 89.4%▼1.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 72.8% | 235 | יש עתיד 55.3% |
| 2026 | 11.5%▲3.0 | 84.8%▼4.6 | 0.0%±0.0 | 3.4%▲3.4 | 78.3% | 296 | ישר! 43.6% |
מפקד 2022
| כפר המכבי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 460 | 9,601,720 | 13149 | 1,003 מתוך 1,162874 מתוך 1,02777 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 1,642 | – | 13158 | 1,007 מתוך 1,162873 מתוך 1,02779 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 332826 | 730 מתוך 1,162707 מתוך 1,02762 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 13.1% | 12.4% | 666254 | 391 מתוך 1,151383 מתוך 1,01640 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 44.0% | 25.8% | 838086 | 198 מתוך 1,159197 מתוך 1,02713 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 21.9% | 25.3% | 666664 | 343 מתוך 1,012337 מתוך 1,00325 מתוך 68 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 115,600 | 104,300 | 453947 | 632 מתוך 1,160626 מתוך 1,02746 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 85.7% | 69.8% | 268 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- רמת יוחנן 0.7 ק״מ · אושה 0.7 ק״מ · קריית אתא 1.7 ק״מ · ח'ואלד 2.9 ק״מ · אבטין 3.2 ק״מ