ראס עלי
סמל למ״ס 990 · בדואים בצפון (הרשימה שלנו) · כפר ערבי · מחוז חיפה · מועצה אזורית זבולון · אוכלוסייה 760 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 94.1% (ארצי 14.7%); רע״ם הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ראס עלי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| רע״ם | 56.0% | 5.9% | 951998 | 57 מתוך 1,19218 מתוך 223 מתוך 86 |
| הרשימה המשותפת | 38.1% | 8.8% | 949085 | 69 מתוך 1,1923 מתוך 2214 מתוך 86 |
| הדמוקרטים | 2.7% | 6.4% | 374826 | 741 מתוך 1,19212 מתוך 2264 מתוך 86 |
| הליכוד | 0.7% | 20.5% | 96218 | 1,076 מתוך 1,1927 מתוך 2271 מתוך 86 |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.5% | 0.0% | 100100100 | 3 מתוך 1,1921 מתוך 221 מתוך 86 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 388646 | 664 מתוך 1,1922 מתוך 2242 מתוך 86 |
| ישר! | 0.2% | 16.1% | 5107 | 1,105 מתוך 1,19220 מתוך 2276 מתוך 86 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.5% | 0.8% | 969098 | 40 מתוך 1,1923 מתוך 223 מתוך 86 |
| גוש ביבי | 1.0% | 44.0% | 97118 | 1,084 מתוך 1,1927 מתוך 2271 מתוך 86 |
| גוש השינוי | 2.9% | 37.8% | 132918 | 1,033 מתוך 1,19216 מתוך 2271 מתוך 86 |
| המפלגות הערביות | 94.1% | 14.7% | 926284 | 93 מתוך 1,1928 מתוך 2215 מתוך 86 |
| לא התחייבו לגוש | 0.5% | 2.8% | 149519 | 1,007 מתוך 1,1922 מתוך 2270 מתוך 86 |
| אחוז הצבעה | 83.1% | 78.0% | 878691 | 153 מתוך 1,1924 מתוך 229 מתוך 86 |
| קולות כשרים | 409 | 5,690,682 | 351427 | 777 מתוך 1,19219 מתוך 2263 מתוך 86 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 79.7% | 0 | קדימה | ||||
| 2009 | 8.1% | 39.8% | 50.3% | 0.0% | 61.0% | 161 | העבודה 37.3% |
| 2013 | 2.8%▼5.2 | 28.2%▼11.5 | 67.8%▲17.5 | 0.0%±0.0 | 59.3% | 177 | רע״ם-תע״ל 53.7% |
| 2015 | 4.5%▲1.6 | 11.4%▼16.9 | 82.2%▲14.4 | 0.5%▲0.5 | 62.5% | 202 | הרשימה המשותפת 82.2% |
| אפר׳ 2019 | 27.1%▲22.6 | 11.0%▼0.4 | 60.0%▼22.2 | 0.0%▼0.5 | 40.5% | 155 | רע״ם-בל״ד 40.6% |
| ספט׳ 2019 | 0.4%▼26.7 | 8.9%▼2.1 | 89.5%▲29.5 | 0.0%±0.0 | 59.6% | 237 | הרשימה המשותפת 89.5% |
| 2020 | 1.8%▲1.3 | 0.4%▼8.5 | 97.2%▲7.7 | – | 70.4% | 284 | הרשימה המשותפת 97.2% |
| 2021 | 33.2%▲31.4 | 1.1%▲0.7 | 65.2%▼32.0 | – | 43.4% | 184 | רע״ם 37.5% |
| 2022 | 4.2%▼29.0 | 0.8%▼0.2 | 94.1%▲28.9 | 0.0% | 53.6% | 238 | רע״ם 68.1% |
| 2026 | 1.0%▼3.2 | 2.9%▲2.1 | 94.1%±0.0 | 0.5%▲0.5 | 83.1% | 409 | רע״ם 56.0% |
מפקד 2022
| ראס עלי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 760 | 9,601,720 | 371927 | 725 מתוך 1,16218 מתוך 2263 מתוך 86 |
| תושבים לקמ״ר | 4,470 | – | 765268 | 281 מתוך 1,16211 מתוך 2228 מתוך 86 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 22 | 30 | 14106 | 988 מתוך 1,16219 מתוך 2281 מתוך 86 |
| בני 65 ומעלה | 2.4% | 12.4% | 6142 | 1,075 מתוך 1,15119 מתוך 2284 מתוך 86 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 2.5% | 25.8% | 000 | 1,157 מתוך 1,15921 מתוך 2186 מתוך 86 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 52,100 | 104,300 | 050 | 1,156 מתוך 1,16021 מתוך 2286 מתוך 86 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 54.7% | 69.8% | 1,066 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- סואעד (חמירה) 1.4 ק״מ · ח'ואלד (שבט) 1.5 ק״מ · נופית 1.7 ק״מ · ח'ואלד 1.7 ק״מ · הרדוף 2.0 ק״מ