נופית

סמל למ״ס 1284 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז חיפה · מועצה אזורית זבולון · אוכלוסייה 2,470 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 82.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 10.3%2009: מחנה נתניהו 22.2%2013: מחנה נתניהו 19.6%2015: מחנה נתניהו 17.1%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 18.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 15.5%2020: מחנה נתניהו 19.7%2021: מחנה נתניהו 16.5%2022: מחנה נתניהו 16.4%2026: מחנה נתניהו 13.2%2006: המחנה שמולו 77.1%2009: המחנה שמולו 74.0%2013: המחנה שמולו 77.3%2015: המחנה שמולו 76.0%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 76.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 78.4%2020: המחנה שמולו 79.7%2021: המחנה שמולו 82.6%2022: המחנה שמולו 82.0%2026: המחנה שמולו 82.4%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.2%2013: מפלגות ערביות 0.3%2015: מפלגות ערביות 0.1%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%2020: מפלגות ערביות 0.3%2021: מפלגות ערביות 0.1%2022: מפלגות ערביות 0.3%2026: מפלגות ערביות 0.9%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהנופיתישראלאחוזוןדירוג
ישר!40.2%16.1%898882131 מתוך 1,192127 מתוך 1,03816 מתוך 86
ביחד20.4%9.3%94939475 מתוך 1,19275 מתוך 1,0386 מתוך 86
הדמוקרטים14.3%6.4%645953433 מתוך 1,192423 מתוך 1,03840 מתוך 86
הליכוד8.6%20.5%433656677 מתוך 1,192657 מתוך 1,03838 מתוך 86
ישראל ביתנו7.5%5.9%919288102 מתוך 1,19279 מתוך 1,03811 מתוך 86
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.3%2.7%575161488 מתוך 1,192488 מתוך 1,03833 מתוך 86
הציונות הדתית וזהות1.7%5.1%271745849 מתוך 1,192840 מתוך 1,03845 מתוך 86
עוצמה יהודית1.5%5.7%312251804 מתוך 1,192794 מתוך 1,03843 מתוך 86
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.0%1.7%302149796 מתוך 1,192786 מתוך 1,03841 מתוך 86
רע״ם0.5%5.9%768767251 מתוך 1,192103 מתוך 1,03824 מתוך 86
הרשימה המשותפת0.4%8.8%718248293 מתוך 1,192141 מתוך 1,03836 מתוך 86
יהדות התורה0.3%5.5%706775277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03818 מתוך 86
ש״ס0.1%5.3%322936744 מתוך 1,192711 מתוך 1,03848 מתוך 86
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.1%0.0%95979128 מתוך 1,19222 מתוך 1,0387 מתוך 86
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.1%0.8%303419768 מתוך 1,192621 מתוך 1,03866 מתוך 86
גוש ביבי13.2%44.0%332555795 מתוך 1,192777 מתוך 1,03839 מתוך 86
גוש השינוי82.4%37.8%787566265 מתוך 1,192262 מתוך 1,03829 מתוך 86
המפלגות הערביות0.9%14.7%768859265 מתוך 1,192112 מתוך 1,03832 מתוך 86
לא התחייבו לגוש3.3%2.8%565058494 מתוך 1,192492 מתוך 1,03833 מתוך 86
אחוז הצבעה79.1%78.0%575859500 מתוך 1,192423 מתוך 1,03836 מתוך 86
קולות כשרים1,6205,690,682818765232 מתוך 1,192133 מתוך 1,03831 מתוך 86

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200610.3%77.1%0.0%11.6%81.3%1,212קדימה 43.1%
200922.2%▲11.974.0%▼3.10.2%▲0.21.3%▼10.281.0%1,355קדימה 48.1%
201319.6%▼2.777.3%▲3.30.3%±0.01.2%▼0.182.0%1,519יש עתיד 34.4%
201517.1%▼2.576.0%▼1.30.1%▼0.26.8%▲5.680.7%1,551המחנה הציוני 48.9%
אפר׳ 201918.8%▲1.776.8%▲0.80.1%±0.04.3%▼2.576.7%1,524כחול לבן 62.4%
ספט׳ 201915.5%▼3.378.4%▲1.70.1%±0.05.8%▲1.575.3%1,512כחול לבן 62.6%
202019.7%▲4.279.7%▲1.30.3%▲0.3–75.9%1,539כחול לבן 66.2%
202116.5%▼3.282.6%▲2.80.1%▼0.3–75.2%1,513יש עתיד 39.1%
202216.4%▼0.182.0%▼0.60.3%▲0.20.0%73.1%1,477יש עתיד 48.4%
202613.2%▼3.282.4%▲0.40.9%▲0.73.3%▲3.379.1%1,620ישר! 40.2%

מפקד 2022

נופיתישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)2,4709,601,720798665244 מתוך 1,162142 מתוך 1,02731 מתוך 86
תושבים לקמ״ר4,499–768169279 מתוך 1,162198 מתוך 1,02727 מתוך 86
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני413096959432 מתוך 1,16232 מתוך 1,0275 מתוך 86
בני 65 ומעלה14.1%12.4%716764324 מתוך 1,151319 מתוך 1,01631 מתוך 86
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)51.1%25.8%94949665 מתוך 1,15964 מתוך 1,0274 מתוך 86
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)15.8%25.3%444531561 מתוך 1,012552 מתוך 1,00347 מתוך 68
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)210,800104,300999910012 מתוך 1,16012 מתוך 1,0271 מתוך 86

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202288.4%69.8%183 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים