קרית חתני פרס נובל
שכונה בראשון לציון · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 5,470 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 55.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרית חתני פרס נובל | ראשון לציון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 28.3% | 23.9% | 16.1% |
| הליכוד | 27.3% | 29.4% | 20.5% |
| ביחד | 17.4% | 13.9% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 5.5% | 9.7% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.9% | 4.6% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 4.2% | 5.9% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 4.2% | 3.9% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.5% | 3.1% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.2% | 1.7% | 1.7% |
| ש״ס | 1.9% | 2.9% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.0% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.3% | 5.5% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 39.2% | 43.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 55.4% | 51.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.9% | 4.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 78.9% | 71.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,508 | 159,205 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 20.6% | 64.8% | 0.0% | 14.0% | 73.2% | 2,074 | קדימה 47.2% |
| 2009 | 41.1%▲20.4 | 56.8%▼8.0 | 0.1%▲0.1 | 0.4%▼13.5 | 74.2% | 2,484 | קדימה 40.2% |
| 2013 | 38.2%▼2.8 | 58.0%▲1.2 | 0.0%±0.0 | 2.2%▲1.7 | 77.1% | 2,985 | יש עתיד 30.6% |
| 2015 | 39.7%▲1.4 | 48.3%▼9.7 | 0.0%±0.0 | 11.9%▲9.7 | 80.7% | 3,204 | הליכוד 29.5% |
| אפר׳ 2019 | 48.3%▲8.6 | 45.4%▼2.9 | 0.1%±0.0 | 5.6%▼6.3 | 67.2% | 5,056 | כחול לבן 39.6% |
| ספט׳ 2019 | 39.7%▼8.5 | 49.5%▲4.1 | 0.0%±0.0 | 10.4%▲4.8 | 65.8% | 4,988 | כחול לבן 41.8% |
| 2020 | 44.1%▲4.3 | 55.6%▲6.0 | 0.1%▲0.1 | – | 66.1% | 5,038 | כחול לבן 42.2% |
| 2021 | 41.8%▼2.2 | 56.2%▲0.7 | 0.1%±0.0 | – | 64.7% | 4,949 | הליכוד 30.4% |
| 2022 | 43.9%▲2.1 | 54.6%▼1.6 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 65.1% | 4,946 | הליכוד 30.8% |
| 2026 | 39.2%▼4.7 | 55.4%▲0.8 | 0.3%▲0.2 | 4.9%▲4.9 | 78.9% | 3,508 | ישר! 28.3% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 631 | חילוני | 3,070 | הערכה (אזור 632) | 39.2% | 55.4% | 0.3% |
| 632 | חילוני | 3,070 | 3,508 | 39.2% | 55.4% | 0.3% |
| 633 | חילוני | 2,400 | הערכה (אזור 632) | 39.2% | 55.4% | 0.3% |
| 634 | – | – | – | – |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.