קרית קאליב
שכונה בראשון לציון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,320 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 49.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרית קאליב | ראשון לציון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 31.3% | 29.4% | 20.5% |
| ישר! | 21.0% | 23.9% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 12.6% | 9.7% | 5.9% |
| ביחד | 12.6% | 13.9% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 6.3% | 5.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 4.6% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.3% | 3.1% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 3.2% | 3.9% | 6.4% |
| ש״ס | 2.8% | 2.9% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.7% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.5% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 45.8% | 43.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 49.4% | 51.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.1% | 4.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.7% | 71.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,916 | 159,205 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 40.7% | 46.8% | 0.0% | 11.3% | 55.6% | 2,555 | קדימה 30.1% |
| 2009 | 57.3%▲16.6 | 39.3%▼7.5 | 0.1%▲0.1 | 0.5%▼10.8 | 59.5% | 2,808 | קדימה 30.7% |
| 2013 | 51.3%▼6.0 | 42.1%▲2.8 | 0.1%±0.0 | 3.2%▲2.7 | 63.0% | 2,808 | הליכוד ביתנו 36.0% |
| 2015 | 53.1%▲1.7 | 33.5%▼8.6 | 0.1%▼0.1 | 13.2%▲10.0 | 71.1% | 3,357 | הליכוד 31.5% |
| אפר׳ 2019 | 57.9%▲4.9 | 35.6%▲2.1 | 0.2%▲0.1 | 5.6%▼7.6 | 68.2% | 3,419 | הליכוד 36.0% |
| ספט׳ 2019 | 46.3%▼11.7 | 38.4%▲2.8 | 0.1%▼0.1 | 14.7%▲9.2 | 65.6% | 3,276 | הליכוד 35.7% |
| 2020 | 52.1%▲5.9 | 47.4%▲9.0 | 0.1%▲0.1 | – | 66.5% | 3,354 | הליכוד 42.4% |
| 2021 | 46.4%▼5.7 | 51.2%▲3.8 | 0.0%▼0.1 | – | 65.8% | 3,237 | הליכוד 32.5% |
| 2022 | 49.3%▲2.9 | 48.8%▼2.4 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 68.7% | 3,502 | הליכוד 32.3% |
| 2026 | 45.8%▼3.5 | 49.4%▲0.6 | 0.1%▲0.1 | 4.1%▲4.1 | 72.7% | 3,916 | הליכוד 31.3% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 131 | חילוני | 2,320 | 3,916 | 45.8% | 49.4% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.