מרום ראשון
שכונה בראשון לציון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,180 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 53.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מרום ראשון | ראשון לציון | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 26.2% | 29.4% | 20.5% |
| ישר! | 23.3% | 23.9% | 16.1% |
| ביחד | 18.2% | 13.9% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 8.7% | 9.7% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.9% | 4.6% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 5.1% | 5.9% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.3% | 3.1% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 3.7% | 3.9% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 1.7% | 1.7% |
| ש״ס | 2.0% | 2.9% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 39.9% | 43.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 53.9% | 51.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 5.9% | 4.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.3% | 71.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,834 | 159,205 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 47.5% | 47.5% | 0.0% | 4.8% | 83.4% | 1,186 | כחול לבן 43.2% |
| ספט׳ 2019 | 39.3%▼8.2 | 50.8%▲3.3 | 0.0%±0.0 | 9.7%▲4.9 | 82.0% | 1,353 | כחול לבן 43.5% |
| 2020 | 43.3%▲4.0 | 56.5%▲5.7 | 0.0%±0.0 | – | 82.0% | 1,367 | כחול לבן 45.9% |
| 2021 | 41.0%▼2.3 | 57.4%▲0.9 | 0.0%±0.0 | – | 80.4% | 1,475 | הליכוד 29.4% |
| 2022 | 44.2%▲3.2 | 54.4%▼2.9 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 81.5% | 1,611 | הליכוד 29.9% |
| 2026 | 39.9%▼4.3 | 53.9%▼0.6 | 0.0%▼0.1 | 5.9%▲5.9 | 80.3% | 1,834 | הליכוד 26.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 133 | חילוני | 3,180 | 1,834 | 39.9% | 53.9% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.