נווה ים

שכונה בראשון לציון · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 11,720 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 51.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 22.8%2009: מחנה נתניהו 42.1%2013: מחנה נתניהו 39.9%2015: מחנה נתניהו 40.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 48.4%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 43.9%2020: מחנה נתניהו 48.7%2021: מחנה נתניהו 45.0%2022: מחנה נתניהו 48.8%2026: מחנה נתניהו 43.5%2006: המחנה שמולו 59.9%2009: המחנה שמולו 54.9%2013: המחנה שמולו 55.3%2015: המחנה שמולו 47.5%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 46.5%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 49.3%2020: המחנה שמולו 51.0%2021: המחנה שמולו 53.2%2022: המחנה שמולו 49.6%2026: המחנה שמולו 51.5%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.1%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.1%2020: מפלגות ערביות 0.2%2021: מפלגות ערביות 0.1%2022: מפלגות ערביות 0.1%2026: מפלגות ערביות 0.1%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהנווה יםראשון לציוןישראל
הליכוד30.0%29.4%20.5%
ישר!27.9%23.9%16.1%
ביחד13.4%13.9%9.3%
ישראל ביתנו6.2%9.7%5.9%
עוצמה יהודית5.9%5.9%5.7%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.8%4.6%2.7%
הדמוקרטים4.0%3.9%6.4%
הציונות הדתית וזהות2.9%3.1%5.1%
ש״ס2.7%2.9%5.3%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.6%1.7%1.7%
יהדות התורה0.2%0.3%5.5%
הרשימה המשותפת0.1%0.1%8.8%
רע״ם0.0%0.0%5.9%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.2%0.4%0.8%
גוש ביבי43.5%43.4%44.0%
גוש השינוי51.5%51.5%37.8%
המפלגות הערביות0.1%0.1%14.7%
לא התחייבו לגוש4.8%4.6%2.8%
אחוז הצבעה76.2%71.7%78.0%
קולות כשרים6,097159,2055,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200622.8%59.9%0.0%16.5%70.0%3,706קדימה 40.5%
200942.1%▲19.454.9%▼5.10.0%±0.00.5%▼16.072.1%4,406קדימה 39.0%
201339.9%▼2.255.3%▲0.50.0%±0.02.6%▲2.174.1%4,982הליכוד ביתנו 27.8%
201540.5%▲0.647.5%▼7.80.1%▲0.111.7%▲9.278.4%5,571הליכוד 29.7%
אפר׳ 201948.4%▲7.946.5%▼1.00.1%±0.04.7%▼7.076.4%5,836כחול לבן 40.6%
ספט׳ 201943.9%▼4.549.3%▲2.80.1%±0.06.4%▲1.775.0%5,823כחול לבן 41.7%
202048.7%▲4.751.0%▲1.60.2%▲0.1–75.3%5,867כחול לבן 42.8%
202145.0%▼3.653.2%▲2.20.1%▼0.1–69.8%5,465הליכוד 32.3%
202248.8%▲3.849.6%▼3.60.1%▲0.10.0%72.0%5,636הליכוד 33.2%
202643.5%▼5.451.5%▲1.90.1%±0.04.8%▲4.876.2%6,097הליכוד 30.0%

אזורים סטטיסטיים (3)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
721חילוני3,450הערכה (אזור 722)42.6%52.6%0.1%
722חילוני2,5303,29642.6%52.6%0.1%
723חילוני5,7402,80144.5%50.1%0.1%

הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.