אזור תעשיה חדש
שכונה בראשון לציון · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,500 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 52.9% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אזור תעשיה חדש | ראשון לציון | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 31.6% | 23.9% | 16.1% |
| הליכוד | 29.9% | 29.4% | 20.5% |
| ביחד | 11.2% | 13.9% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 6.8% | 9.7% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 5.5% | 5.9% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.2% | 4.6% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 3.3% | 3.9% | 6.4% |
| ש״ס | 3.0% | 2.9% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 3.1% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.7% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 42.7% | 43.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 52.9% | 51.5% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.2% | 4.6% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.9% | 71.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,353 | 159,205 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 23.5% | 59.7% | 0.1% | 15.7% | 68.7% | 1,440 | קדימה 42.6% |
| 2009 | 43.9%▲20.4 | 53.9%▼5.9 | 0.1%▲0.1 | 0.7%▼15.0 | 73.2% | 1,435 | קדימה 39.2% |
| 2013 | 38.7%▼5.2 | 55.6%▲1.7 | 0.1%▼0.1 | 4.0%▲3.3 | 75.9% | 1,541 | יש עתיד 28.3% |
| 2015 | 40.8%▲2.2 | 45.1%▼10.5 | 0.0%▼0.1 | 13.8%▲9.8 | 78.9% | 1,518 | הליכוד 28.5% |
| אפר׳ 2019 | 47.8%▲7.0 | 47.7%▲2.6 | 0.0%±0.0 | 4.3%▼9.4 | 73.8% | 1,385 | כחול לבן 42.5% |
| ספט׳ 2019 | 46.4%▼1.4 | 48.7%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 4.7%▲0.3 | 72.4% | 1,354 | כחול לבן 41.9% |
| 2020 | 49.8%▲3.4 | 49.7%▲1.0 | 0.0%±0.0 | – | 73.2% | 1,357 | כחול לבן 42.6% |
| 2021 | 44.1%▼5.7 | 54.3%▲4.5 | 0.0%±0.0 | – | 71.7% | 1,316 | הליכוד 32.1% |
| 2022 | 46.8%▲2.6 | 52.0%▼2.2 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 72.8% | 1,311 | הליכוד 30.1% |
| 2026 | 42.7%▼4.0 | 52.9%▲0.9 | 0.0%▼0.1 | 4.2%▲4.2 | 74.9% | 1,353 | ישר! 31.6% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 621 | חילוני | 2,500 | 1,353 | 42.7% | 52.9% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.