גני טל
שכונה בראש העין · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,510 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 55.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גני טל | ראש העין | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 30.8% | 29.0% | 20.5% |
| ישר! | 19.6% | 19.0% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 10.4% | 10.6% | 5.7% |
| ביחד | 9.5% | 12.7% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 8.4% | 4.6% | 6.4% |
| ש״ס | 6.2% | 6.1% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.4% | 5.0% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 3.3% | 5.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 4.2% | 2.7% |
| יהדות התורה | 1.4% | 1.3% | 5.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 2.1% | 1.7% |
| רע״ם | 0.3% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 55.7% | 54.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 40.8% | 41.3% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.0% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 80.6% | 82.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,434 | 44,447 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 38.3% | 50.9% | 0.0% | 9.8% | 71.4% | 2,455 | קדימה 29.7% |
| 2009 | 52.8%▲14.4 | 45.3%▼5.6 | 0.4%▲0.3 | 0.3%▼9.6 | 72.3% | 3,142 | הליכוד 31.8% |
| 2013 | 43.5%▼9.3 | 42.7%▼2.6 | 0.2%▼0.2 | 11.9%▲11.6 | 74.1% | 4,038 | הליכוד ביתנו 24.2% |
| 2015 | 48.8%▲5.3 | 41.3%▼1.4 | 0.0%▼0.1 | 9.5%▼2.4 | 78.5% | 2,804 | הליכוד 32.4% |
| אפר׳ 2019 | 54.2%▲5.4 | 41.2%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 4.3%▼5.2 | 76.0% | 3,123 | הליכוד 35.0% |
| ספט׳ 2019 | 54.4%▲0.2 | 43.2%▲2.1 | 0.0%±0.0 | 2.2%▼2.2 | 76.7% | 3,148 | הליכוד 35.1% |
| 2020 | 57.4%▲3.0 | 42.2%▼1.0 | 0.3%▲0.2 | – | 76.2% | 3,174 | הליכוד 41.7% |
| 2021 | 54.8%▼2.6 | 43.2%▲1.0 | 0.0%▼0.2 | – | 73.2% | 3,044 | הליכוד 32.1% |
| 2022 | 58.1%▲3.4 | 40.3%▼2.9 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 75.9% | 3,185 | הליכוד 30.7% |
| 2026 | 55.7%▼2.4 | 40.8%▲0.4 | 0.4%▲0.3 | 3.0%▲2.9 | 80.6% | 3,434 | הליכוד 30.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | חילוני | 3,510 | 3,434 | 55.7% | 40.8% | 0.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.