מצפה אפק
שכונה בראש העין · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,300 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 77.5% (ארצי 44.0%), עלייה של 2.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מצפה אפק | ראש העין | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 41.1% | 29.0% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 14.5% | 10.6% | 5.7% |
| ש״ס | 9.6% | 6.1% | 5.3% |
| ישר! | 8.8% | 19.0% | 16.1% |
| הציונות הדתית וזהות | 7.5% | 5.0% | 5.1% |
| ביחד | 5.4% | 12.7% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 4.2% | 2.7% |
| יהדות התורה | 2.7% | 1.3% | 5.5% |
| ישראל ביתנו | 2.3% | 5.0% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 2.1% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 1.8% | 4.6% | 6.4% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.0% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 77.5% | 54.1% | 44.0% |
| גוש השינוי | 18.2% | 41.3% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 4.2% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.9% | 82.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,157 | 44,447 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 54.0% | 35.0% | 0.3% | 10.4% | 66.7% | 1,430 | קדימה 19.0% |
| 2009 | 71.5%▲17.5 | 26.5%▼8.6 | 0.1%▼0.2 | 0.6%▼9.8 | 67.2% | 1,941 | הליכוד 37.8% |
| 2013 | 57.6%▼14.0 | 26.3%▼0.2 | 0.1%±0.0 | 14.9%▲14.2 | 70.4% | 2,323 | הליכוד ביתנו 26.6% |
| 2015 | 67.9%▲10.3 | 18.3%▼8.0 | 0.1%±0.0 | 13.5%▼1.4 | 76.5% | 2,744 | הליכוד 41.7% |
| אפר׳ 2019 | 60.0%▼7.9 | 33.6%▲15.4 | 0.1%▼0.1 | 6.0%▼7.4 | 78.3% | 5,335 | הליכוד 36.9% |
| ספט׳ 2019 | 71.8%▲11.8 | 25.0%▼8.6 | 0.0%±0.0 | 2.8%▼3.2 | 75.4% | 3,406 | הליכוד 45.4% |
| 2020 | 74.7%▲2.9 | 25.1%▲0.1 | 0.1%▲0.1 | – | 75.8% | 3,542 | הליכוד 50.9% |
| 2021 | 73.4%▼1.3 | 25.5%▲0.4 | 0.0%▼0.1 | – | 72.2% | 3,289 | הליכוד 39.2% |
| 2022 | 75.5%▲2.2 | 23.2%▼2.3 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 75.1% | 3,467 | הליכוד 38.2% |
| 2026 | 77.5%▲2.0 | 18.2%▼4.9 | 0.1%±0.0 | 3.9%▲3.9 | 79.9% | 3,157 | הליכוד 41.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 | דתי | 3,300 | 3,157 | 77.5% | 18.2% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.