סח'נין
סמל למ״ס 7500 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 32,350 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 97.1% (ארצי 14.7%), ירידה של 0.8 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | סח'נין | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 64.7% | 8.8% | 974295 | 37 מתוך 1,19235 מתוך 6122 מתוך 408 |
| רע״ם | 32.4% | 5.9% | 946893 | 78 מתוך 1,19220 מתוך 6131 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 1.9% | 6.4% | 326323 | 806 מתוך 1,19222 מתוך 61312 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 0.2% | 5.9% | 12728 | 1,033 מתוך 1,19215 מתוך 61370 מתוך 408 |
| ישר! | 0.1% | 16.1% | 3151 | 1,131 מתוך 1,19244 מתוך 61396 מתוך 408 |
| הליכוד | 0.1% | 20.5% | 150 | 1,156 מתוך 1,19243 מתוך 61396 מתוך 408 |
| ביחד | 0.0% | 9.3% | ––– | ––– |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 2.7% | ––– | ––– |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 5.1% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 1.7% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 60757 | 372 מתוך 1,19247 מתוך 61135 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 0.2% | 44.0% | 1121 | 1,158 מתוך 1,19237 מתוך 61394 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 2.2% | 37.8% | 11556 | 1,061 מתוך 1,19226 מתוך 61384 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 97.1% | 14.7% | 955395 | 59 מתוך 1,19228 מתוך 6120 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 2.8% | ––– | ––– |
| אחוז הצבעה | 87.1% | 78.0% | 9897100 | 24 מתוך 1,1923 מתוך 613 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 22,004 | 5,690,682 | 969298 | 54 מתוך 1,1926 מתוך 6110 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.0% | 12.0% | 86.5% | 0.2% | 73.5% | 10,492 | רע״ם-תע״ל 38.1% |
| 2009 | 1.1%▲0.1 | 0.8%▼11.1 | 97.5%▲11.0 | 0.1%▼0.2 | 82.2% | 12,736 | רע״ם-תע״ל 57.0% |
| 2013 | 1.4%▲0.3 | 1.9%▲1.1 | 96.1%▼1.4 | 0.3%▲0.2 | 76.3% | 13,248 | רע״ם-תע״ל 50.9% |
| 2015 | 0.6%▼0.8 | 2.4%▲0.5 | 96.2%▲0.1 | 0.5%▲0.2 | 81.7% | 15,182 | הרשימה המשותפת 96.2% |
| אפר׳ 2019 | 1.8%▲1.1 | 3.3%▲0.8 | 94.6%▼1.6 | 0.2%▼0.3 | 81.4% | 17,022 | רע״ם-בל״ד 59.6% |
| ספט׳ 2019 | 1.6%▼0.1 | 7.5%▲4.3 | 89.6%▼5.0 | 0.2%±0.0 | 72.1% | 14,644 | הרשימה המשותפת 89.6% |
| 2020 | 0.4%▼1.3 | 2.2%▼5.3 | 97.2%▲7.7 | – | 79.2% | 17,085 | הרשימה המשותפת 97.2% |
| 2021 | 0.6%▲0.2 | 2.0%▼0.2 | 97.2%±0.0 | – | 70.3% | 15,530 | רע״ם 61.8% |
| 2022 | 0.6%▼0.1 | 1.2%▼0.8 | 97.9%▲0.7 | 0.0% | 68.4% | 15,754 | חד״ש-תע״ל 38.5% |
| 2026 | 0.2%▼0.4 | 2.2%▲1.1 | 97.1%▼0.8 | 0.0%±0.0 | 87.1% | 22,004 | הרשימה המשותפת 64.7% |
מפקד 2022
| סח'נין | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 32,350 | 9,601,720 | 959298 | 58 מתוך 1,1626 מתוך 6111 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 6,382 | – | 875893 | 156 מתוך 1,16226 מתוך 6130 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | מוסלמים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 297522 | 779 מתוך 1,1626 מתוך 61295 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 6.2% | 12.4% | 215718 | 901 מתוך 1,15124 מתוך 61332 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 19.9% | 25.8% | 249231 | 875 מתוך 1,1596 מתוך 61279 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 71,100 | 104,300 | 4276 | 1,113 מתוך 1,16045 מתוך 61385 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 78.3% | 69.8% | 588 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- שכונות (1)
- אל חלאן
- אזורים סטטיסטיים (7)
- היישובים הקרובים
- אשחר 2.4 ק״מ · ערב אל נעים 2.7 ק״מ · יובלים 3.1 ק״מ · רקפת 3.4 ק״מ · עראבה 3.9 ק״מ