שורשים
סמל למ״ס 1235 · יהודי · מושב שיתופי · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 540 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 74.4% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שורשים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 28.9% | 16.1% | 575251 | 510 מתוך 1,192500 מתוך 1,038200 מתוך 408 |
| ביחד | 21.4% | 9.3% | 969597 | 50 מתוך 1,19250 מתוך 1,03812 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 19.1% | 6.4% | 736967 | 323 מתוך 1,192317 מתוך 1,038135 מתוך 408 |
| הליכוד | 13.6% | 20.5% | 575165 | 514 מתוך 1,192502 מתוך 1,038144 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.9% | 5.9% | 686660 | 364 מתוך 1,192335 מתוך 1,038160 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 3.3% | 5.7% | 494262 | 607 מתוך 1,192600 מתוך 1,038153 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 5.1% | 413347 | 677 מתוך 1,192671 מתוך 1,038207 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 2.7% | 403244 | 695 מתוך 1,192690 מתוך 1,038225 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 1.7% | 696472 | 354 מתוך 1,192351 מתוך 1,038108 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 8.8% | 819272 | 212 מתוך 1,19264 מתוך 1,038104 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.7% | 5.9% | 819272 | 210 מתוך 1,19265 מתוך 1,038102 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 21.9% | 44.0% | 453858 | 655 מתוך 1,192643 מתוך 1,038172 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 74.4% | 37.8% | 686461 | 383 מתוך 1,192375 מתוך 1,038158 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.4% | 14.7% | 829475 | 205 מתוך 1,19256 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.4% | 2.8% | 403242 | 699 מתוך 1,192691 מתוך 1,038228 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 77.9% | 78.0% | 474760 | 625 מתוך 1,192540 מתוך 1,038161 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 425 | 5,690,682 | 374139 | 747 מתוך 1,192608 מתוך 1,038249 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 5.0% | 79.1% | 0.0% | 14.4% | 69.2% | 139 | העבודה-מימד 37.4% |
| 2009 | 14.5%▲9.4 | 70.4%▼8.7 | 2.5%▲2.5 | 11.9%▼2.4 | 65.2% | 159 | קדימה 42.8% |
| 2013 | 18.4%▲3.9 | 75.8%▲5.3 | 0.9%▼1.6 | 4.0%▼7.9 | 71.5% | 223 | העבודה 26.9% |
| 2015 | 21.8%▲3.4 | 71.6%▼4.2 | 0.4%▼0.5 | 5.9%▲1.9 | 76.3% | 271 | המחנה הציוני 50.2% |
| אפר׳ 2019 | 16.6%▼5.2 | 75.9%▲4.3 | 1.0%▲0.7 | 6.6%▲0.6 | 73.8% | 290 | כחול לבן 53.8% |
| ספט׳ 2019 | 17.0%▲0.4 | 76.0%▲0.1 | 1.4%▲0.4 | 5.3%▼1.3 | 70.6% | 283 | כחול לבן 53.7% |
| 2020 | 20.2%▲3.3 | 78.0%▲2.0 | 1.4%±0.0 | – | 70.6% | 282 | כחול לבן 62.1% |
| 2021 | 17.9%▼2.3 | 80.0%▲2.0 | 1.0%▼0.4 | – | 68.6% | 290 | יש עתיד 27.9% |
| 2022 | 19.8%▲1.9 | 77.7%▼2.3 | 1.6%▲0.5 | 0.0% | 70.0% | 318 | יש עתיד 40.6% |
| 2026 | 21.9%▲2.1 | 74.4%▼3.3 | 1.4%▼0.2 | 2.4%▲2.4 | 77.9% | 425 | ישר! 28.9% |
מפקד 2022
| שורשים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 540 | 9,601,720 | 202223 | 923 מתוך 1,162795 מתוך 1,027313 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,725 | – | 546057 | 534 מתוך 1,162408 מתוך 1,027174 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423638 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027229 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 10.8% | 12.4% | 534849 | 535 מתוך 1,151521 מתוך 1,016206 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 48.0% | 25.8% | 919093 | 107 מתוך 1,159106 מתוך 1,02731 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.9% | 25.3% | 191921 | 808 מתוך 1,012799 מתוך 1,003252 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 157,200 | 104,300 | 858390 | 179 מתוך 1,160179 מתוך 1,02741 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 97.0% | 69.8% | 31 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- צורית 1.3 ק״מ · יובלים 1.9 ק״מ · יעד 2.2 ק״מ · שעב 2.3 ק״מ · גילון 2.4 ק״מ