טל-אל
סמל למ״ס 1181 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית משגב · אוכלוסייה 1,260 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 66.4% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | טל-אל | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 31.3% | 16.1% | 625857 | 447 מתוך 1,192439 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| ביחד | 17.8% | 9.3% | 848286 | 187 מתוך 1,192187 מתוך 1,03858 מתוך 408 |
| הליכוד | 16.0% | 20.5% | 615668 | 463 מתוך 1,192453 מתוך 1,038130 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 9.1% | 6.4% | 555049 | 537 מתוך 1,192519 מתוך 1,038208 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 8.2% | 5.9% | 949590 | 68 מתוך 1,19246 מתוך 1,03839 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 6.7% | 5.1% | 757285 | 294 מתוך 1,192292 מתוך 1,03860 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 2.7% | 757276 | 279 מתוך 1,192279 מתוך 1,03892 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 3.6% | 5.7% | 514465 | 584 מתוך 1,192577 מתוך 1,038145 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.3% | 1.7% | 676270 | 375 מתוך 1,192372 מתוך 1,038115 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494462 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038219 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.1% | 5.9% | 485540 | 534 מתוך 1,192381 מתוך 1,038231 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303431 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038268 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 29.0% | 44.0% | 524666 | 574 מתוך 1,192563 מתוך 1,038141 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 66.4% | 37.8% | 605551 | 483 מתוך 1,192470 מתוך 1,038199 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 14.7% | 404629 | 615 מתוך 1,192462 מתוך 1,038256 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 4.3% | 2.8% | 757175 | 281 מתוך 1,192280 מתוך 1,03894 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 78.8% | 78.0% | 545567 | 534 מתוך 1,192456 מתוך 1,038134 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 815 | 5,690,682 | 717973 | 345 מתוך 1,192223 מתוך 1,038110 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 30.5% | 58.4% | 0.2% | 10.5% | 78.6% | 440 | קדימה 30.9% |
| 2009 | 42.1%▲11.6 | 54.1%▼4.3 | 0.0%▼0.2 | 1.9%▼8.6 | 79.2% | 473 | קדימה 37.4% |
| 2013 | 35.7%▼6.4 | 59.6%▲5.4 | 0.2%▲0.2 | 1.5%▼0.4 | 80.5% | 549 | הליכוד ביתנו 25.1% |
| 2015 | 29.4%▼6.3 | 61.0%▲1.5 | 0.2%±0.0 | 9.0%▲7.6 | 79.6% | 608 | המחנה הציוני 35.5% |
| אפר׳ 2019 | 31.2%▲1.8 | 62.0%▲0.9 | 0.3%▲0.1 | 5.8%▼3.2 | 74.9% | 686 | כחול לבן 51.5% |
| ספט׳ 2019 | 27.1%▼4.1 | 63.9%▲1.9 | 0.1%▼0.1 | 8.6%▲2.7 | 73.5% | 678 | כחול לבן 49.3% |
| 2020 | 30.5%▲3.4 | 68.8%▲4.9 | 0.3%▲0.1 | – | 74.5% | 695 | כחול לבן 54.5% |
| 2021 | 29.6%▼0.9 | 67.7%▼1.1 | 0.1%▼0.1 | – | 74.3% | 709 | יש עתיד 24.4% |
| 2022 | 27.6%▼2.1 | 69.4%▲1.7 | 0.3%▲0.1 | 0.0% | 72.9% | 733 | יש עתיד 38.7% |
| 2026 | 29.0%▲1.4 | 66.4%▼3.1 | 0.2%±0.0 | 4.3%▲4.3 | 78.8% | 815 | ישר! 31.3% |
מפקד 2022
| טל-אל | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,260 | 9,601,720 | 667371 | 391 מתוך 1,162273 מתוך 1,027118 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,231 | – | 637067 | 426 מתוך 1,162306 מתוך 1,027134 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 37 | 30 | 838179 | 141 מתוך 1,162140 מתוך 1,02761 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 10.0% | 12.4% | 474143 | 603 מתוך 1,151588 מתוך 1,016226 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 49.9% | 25.8% | 939293 | 78 מתוך 1,15977 מתוך 1,02728 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.0% | 25.3% | 161619 | 845 מתוך 1,012836 מתוך 1,003260 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 180,700 | 104,300 | 949496 | 66 מתוך 1,16066 מתוך 1,02716 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 87.2% | 69.8% | 224 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- ג'ולס 1.9 ק״מ · אחיהוד 2.1 ק״מ · ג'דיידה-מכר 3.0 ק״מ · יסעור 3.0 ק״מ · כפר יאסיף 3.4 ק״מ