ג'ולס
סמל למ״ס 485 · דרוזים וצ'רקסים · יישוב דרוזי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 6,540 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 81.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 5.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | ג'ולס | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 46.4% | 16.1% | 978998 | 30 מתוך 1,1923 מתוך 199 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 24.7% | 5.9% | 994498 | 11 מתוך 1,19211 מתוך 1911 מתוך 408 |
| הליכוד | 13.9% | 20.5% | 588366 | 504 מתוך 1,1924 מתוך 19141 מתוך 408 |
| ביחד | 5.3% | 9.3% | 349436 | 783 מתוך 1,1922 מתוך 19258 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 5.2% | 6.4% | 473942 | 624 מתוך 1,19211 מתוך 19238 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.7% | 267229 | 859 מתוך 1,1925 מתוך 19280 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 1.7% | 257830 | 866 מתוך 1,1924 מתוך 19281 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.6% | 5.9% | 792870 | 226 מתוך 1,19213 מתוך 19115 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 8.8% | 76067 | 256 מתוך 1,19218 מתוך 19121 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.4% | 5.7% | 154421 | 994 מתוך 1,19210 מתוך 19312 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.1% | 5.1% | 116717 | 1,048 מתוך 1,1926 מתוך 19334 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.1% | 5.3% | 325640 | 744 מתוך 1,1924 מתוך 19211 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.8% | 694467 | 286 מתוך 1,1928 מתוך 1998 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 15.2% | 44.0% | 377249 | 751 מתוך 1,1926 מתוך 19207 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 81.6% | 37.8% | 777872 | 278 מתוך 1,1925 מתוך 19113 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 1.0% | 14.7% | 78069 | 249 מתוך 1,19219 מתוך 19118 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 1.6% | 2.8% | 265628 | 869 מתוך 1,1929 מתוך 19288 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 65.4% | 78.0% | 6729 | 1,119 מתוך 1,1926 מתוך 19371 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 3,448 | 5,690,682 | 856186 | 177 מתוך 1,1928 מתוך 1957 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 23.1% | 61.5% | 11.1% | 0.7% | 64.8% | 2,062 | קדימה 30.5% |
| 2009 | 36.0%▲12.8 | 53.5%▼8.0 | 7.6%▼3.5 | 0.0%▼0.7 | 52.5% | 1,862 | קדימה 32.2% |
| 2013 | 42.8%▲6.8 | 52.2%▼1.3 | 3.8%▼3.8 | 0.5%▲0.5 | 63.2% | 2,494 | התנועה 25.8% |
| 2015 | 32.7%▼10.1 | 47.4%▼4.8 | 5.6%▲1.8 | 13.8%▲13.3 | 59.8% | 2,497 | המחנה הציוני 41.5% |
| אפר׳ 2019 | 28.1%▼4.7 | 64.3%▲16.9 | 0.5%▼5.1 | 5.2%▼8.6 | 55.9% | 2,549 | כחול לבן 55.9% |
| ספט׳ 2019 | 10.6%▼17.5 | 70.7%▲6.4 | 0.5%±0.0 | 17.9%▲12.7 | 61.8% | 2,850 | כחול לבן 64.5% |
| 2020 | 24.1%▲13.6 | 72.0%▲1.3 | 3.1%▲2.6 | – | 60.4% | 2,815 | כחול לבן 55.6% |
| 2021 | 37.8%▲13.7 | 59.7%▼12.2 | 1.5%▼1.7 | – | 58.1% | 2,756 | ישראל ביתנו 28.8% |
| 2022 | 19.4%▼18.4 | 76.6%▲16.8 | 2.7%▲1.2 | 0.1% | 53.8% | 2,628 | ישראל ביתנו 31.7% |
| 2026 | 15.2%▼4.1 | 81.6%▲5.1 | 1.0%▼1.6 | 1.6%▲1.5 | 65.4% | 3,448 | ישר! 46.4% |
מפקד 2022
| ג'ולס | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 6,540 | 9,601,720 | 853986 | 171 מתוך 1,16211 מתוך 1956 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,499 | – | 674473 | 379 מתוך 1,16211 מתוך 19112 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | דרוזים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 29 | 30 | 333328 | 730 מתוך 1,1629 מתוך 19270 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 6.8% | 12.4% | 255022 | 859 מתוך 1,15110 מתוך 19316 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 17.8% | 25.8% | 207828 | 926 מתוך 1,1595 מתוך 19295 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | – | 25.3% | ||
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 87,400 | 104,300 | 144421 | 998 מתוך 1,16011 מתוך 19324 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 57.5% | 69.8% | 1,045 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- טל-אל 1.9 ק״מ · כפר יאסיף 2.3 ק״מ · אבו סנאן 2.4 ק״מ · ירכא 2.7 ק״מ · ג'דיידה-מכר 3.7 ק״מ