תלמי ביל"ו
סמל למ״ס 2050 · יהודי · מושב · מחוז הדרום · מועצה אזורית מרחבים · אוכלוסייה 560 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 78.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תלמי ביל"ו | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 42.7% | 20.5% | 898783 | 136 מתוך 1,192135 מתוך 1,03846 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 29.0% | 5.7% | 100100100 | 3 מתוך 1,1923 מתוך 1,0381 מתוך 261 |
| ישר! | 10.7% | 16.1% | 342639 | 784 מתוך 1,192762 מתוך 1,038159 מתוך 261 |
| ביחד | 5.3% | 9.3% | 342440 | 783 מתוך 1,192780 מתוך 1,038156 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.3% | 5.1% | 524547 | 562 מתוך 1,192558 מתוך 1,038135 מתוך 261 |
| ש״ס | 3.0% | 5.3% | 797673 | 248 מתוך 1,192243 מתוך 1,03869 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.7% | 453844 | 627 מתוך 1,192624 מתוך 1,038143 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 1.7% | 5.9% | 292235 | 832 מתוך 1,192798 מתוך 1,038165 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.7% | 6.4% | 181728 | 962 מתוך 1,192846 מתוך 1,038186 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.7% | 231323 | 894 מתוך 1,192879 מתוך 1,038194 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485450 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038101 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 78.7% | 44.0% | 817878 | 232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03859 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 18.3% | 37.8% | 302338 | 828 מתוך 1,192793 מתוך 1,038163 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 2.8% | 453744 | 635 מתוך 1,192630 מתוך 1,038143 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 81.5% | 78.0% | 788074 | 252 מתוך 1,192201 מתוך 1,03867 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 300 | 5,690,682 | 192125 | 960 מתוך 1,192816 מתוך 1,038194 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 51.6% | 43.8% | 0.0% | 3.9% | 61.8% | 153 | העבודה-מימד 26.1% |
| 2009 | 64.7%▲13.0 | 32.7%▼11.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼3.9 | 58.9% | 150 | הליכוד 28.7% |
| 2013 | 64.5%▼0.1 | 32.6%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 2.9%▲2.9 | 64.7% | 172 | הליכוד ביתנו 37.2% |
| 2015 | 69.8%▲5.2 | 14.4%▼18.1 | 0.0%±0.0 | 15.8%▲12.9 | 76.2% | 215 | הליכוד 47.0% |
| אפר׳ 2019 | 69.0%▼0.7 | 21.0%▲6.6 | 0.0%±0.0 | 9.1%▼6.7 | 75.1% | 252 | הליכוד 55.2% |
| ספט׳ 2019 | 72.3%▲3.3 | 21.3%▲0.3 | 0.0%±0.0 | 6.3%▼2.8 | 73.8% | 253 | הליכוד 55.7% |
| 2020 | 78.1%▲5.7 | 20.9%▼0.5 | 0.0%±0.0 | – | 77.9% | 278 | הליכוד 66.9% |
| 2021 | 76.4%▼1.7 | 21.3%▲0.5 | 0.0%±0.0 | – | 75.8% | 267 | הליכוד 53.6% |
| 2022 | 82.9%▲6.5 | 16.4%▼4.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 79.6% | 292 | הליכוד 50.7% |
| 2026 | 78.7%▼4.2 | 18.3%▲1.9 | 0.0%±0.0 | 2.7%▲2.7 | 81.5% | 300 | הליכוד 42.7% |
מפקד 2022
| תלמי ביל"ו | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 560 | 9,601,720 | 212326 | 911 מתוך 1,162783 מתוך 1,027177 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 1,525 | – | 9109 | 1,055 מתוך 1,162921 מתוך 1,027219 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423648 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027107 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 11.2% | 12.4% | 555060 | 517 מתוך 1,151505 מתוך 1,01696 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 18.7% | 25.8% | 221426 | 906 מתוך 1,159882 מתוך 1,027175 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 7.4% | 25.3% | 111118 | 896 מתוך 1,012887 מתוך 1,003171 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 109,000 | 104,300 | 383039 | 725 מתוך 1,160718 מתוך 1,027146 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 79.0% | 69.8% | 563 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מבועים 1.6 ק״מ · אשבול 2.3 ק״מ · זרועה 3.0 ק״מ · שבי דרום 3.2 ק״מ · קלחים 3.4 ק״מ