תעוז
סמל למ״ס 752 · יהודי · מושב דתי · מחוז ירושלים · מועצה אזורית מטה יהודה · אוכלוסייה 680 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 58.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 7.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | תעוז | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 26.1% | 20.5% | 757255 | 295 מתוך 1,192291 מתוך 1,03829 מתוך 63 |
| ישר! | 16.5% | 16.1% | 423544 | 690 מתוך 1,192672 מתוך 1,03836 מתוך 63 |
| עוצמה יהודית | 8.8% | 5.7% | 737068 | 313 מתוך 1,192311 מתוך 1,03821 מתוך 63 |
| הדמוקרטים | 8.5% | 6.4% | 544945 | 552 מתוך 1,192534 מתוך 1,03835 מתוך 63 |
| ש״ס | 8.2% | 5.3% | 939281 | 80 מתוך 1,19279 מתוך 1,03813 מתוך 63 |
| ביחד | 8.2% | 9.3% | 433450 | 681 מתוך 1,192679 מתוך 1,03832 מתוך 63 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 7.7% | 1.7% | 949397 | 75 מתוך 1,19274 מתוך 1,0383 מתוך 63 |
| הציונות הדתית וזהות | 7.1% | 5.1% | 777379 | 275 מתוך 1,192273 מתוך 1,03814 מתוך 63 |
| ישראל ביתנו | 3.3% | 5.9% | 454058 | 640 מתוך 1,192609 מתוך 1,03827 מתוך 63 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.3% | 2.7% | 575144 | 488 מתוך 1,192488 מתוך 1,03833 מתוך 63 |
| הרשימה המשותפת | 0.8% | 8.8% | 829476 | 192 מתוך 1,19244 מתוך 1,03813 מתוך 63 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706750 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03828 מתוך 63 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 1.1% | 0.8% | 939592 | 72 מתוך 1,19252 מתוך 1,0386 מתוך 63 |
| גוש ביבי | 58.2% | 44.0% | 696461 | 376 מתוך 1,192374 מתוך 1,03825 מתוך 63 |
| גוש השינוי | 36.5% | 37.8% | 433747 | 681 מתוך 1,192658 מתוך 1,03834 מתוך 63 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 738461 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,03820 מתוך 63 |
| לא התחייבו לגוש | 3.3% | 2.8% | 565044 | 494 מתוך 1,192492 מתוך 1,03834 מתוך 63 |
| אחוז הצבעה | 85.0% | 78.0% | 959698 | 65 מתוך 1,19243 מתוך 1,0382 מתוך 63 |
| קולות כשרים | 364 | 5,690,682 | 283129 | 856 מתוך 1,192713 מתוך 1,03844 מתוך 63 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 58.1% | 30.6% | 0.0% | 10.9% | 67.7% | 229 | ש״ס 22.7% |
| 2009 | 70.6%▲12.5 | 27.5%▼3.1 | 0.0%±0.0 | 1.2%▼9.7 | 71.4% | 255 | הליכוד 31.0% |
| 2013 | 63.3%▼7.3 | 31.3%▲3.9 | 0.3%▲0.3 | 3.4%▲2.2 | 75.3% | 297 | הליכוד ביתנו 24.6% |
| 2015 | 58.5%▼4.8 | 30.8%▼0.5 | 0.6%▲0.3 | 9.8%▲6.4 | 81.0% | 328 | הליכוד 32.3% |
| אפר׳ 2019 | 62.2%▲3.6 | 32.8%▲2.1 | 0.3%▼0.3 | 4.7%▼5.1 | 80.7% | 341 | הליכוד 39.3% |
| ספט׳ 2019 | 53.7%▼8.5 | 27.8%▼5.0 | 0.0%▼0.3 | 18.2%▲13.5 | 82.1% | 352 | הליכוד 30.7% |
| 2020 | 66.5%▲12.8 | 32.7%▲4.8 | 0.3%▲0.3 | – | 81.6% | 349 | הליכוד 46.1% |
| 2021 | 63.1%▼3.4 | 35.1%▲2.5 | 0.3%±0.0 | – | 77.5% | 336 | הליכוד 31.0% |
| 2022 | 65.9%▲2.8 | 32.1%▼3.0 | 0.3%±0.0 | 0.0% | 79.4% | 343 | הליכוד 34.4% |
| 2026 | 58.2%▼7.6 | 36.5%▲4.5 | 0.8%▲0.5 | 3.3%▲3.3 | 85.0% | 364 | הליכוד 26.1% |
מפקד 2022
| תעוז | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 680 | 9,601,720 | 293233 | 813 מתוך 1,162687 מתוך 1,02742 מתוך 62 |
| תושבים לקמ״ר | 2,280 | – | 404426 | 702 מתוך 1,162571 מתוך 1,02746 מתוך 62 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545062 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,02718 מתוך 62 |
| בני 65 ומעלה | 13.5% | 12.4% | 676475 | 374 מתוך 1,151367 מתוך 1,01616 מתוך 62 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 30.9% | 25.8% | 453849 | 641 מתוך 1,159638 מתוך 1,02732 מתוך 62 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 3.6% | 25.3% | 335 | 973 מתוך 1,012964 מתוך 1,00355 מתוך 58 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 115,400 | 104,300 | 453836 | 635 מתוך 1,160629 מתוך 1,02740 מתוך 62 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 76.3% | 69.8% | 670 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- נווה שלום 1.9 ק״מ · תרום 2.1 ק״מ · הראל 2.5 ק״מ · כפר אוריה 2.8 ק״מ · גיזו 3.4 ק״מ