פלורנטין
שכונה בתל אביב-יפו · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 10,080 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 81.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.3 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פלורנטין | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 28.6% | 21.3% | 6.4% |
| ישר! | 26.7% | 27.4% | 16.1% |
| ביחד | 20.4% | 16.9% | 9.3% |
| הליכוד | 8.5% | 14.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 5.4% | 5.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 2.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.2% | 2.0% | 5.1% |
| הרשימה המשותפת | 1.8% | 3.1% | 8.8% |
| עוצמה יהודית | 1.4% | 2.2% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.2% | 1.7% |
| רע״ם | 0.6% | 1.0% | 5.9% |
| ש״ס | 0.6% | 2.5% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 13.8% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 81.0% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 2.4% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 64.6% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 6,161 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 17.6% | 74.3% | 2.9% | 4.6% | 61.3% | 4,732 | כחול לבן 48.3% |
| ספט׳ 2019 | 15.9%▼1.7 | 75.4%▲1.0 | 3.9%▲1.0 | 4.3%▼0.3 | 59.4% | 4,757 | כחול לבן 42.8% |
| 2020 | 16.9%▲1.0 | 77.5%▲2.1 | 4.9%▲1.0 | – | 58.8% | 3,596 | כחול לבן 51.1% |
| 2021 | 15.6%▼1.3 | 80.9%▲3.4 | 1.9%▼2.9 | – | 57.4% | 3,591 | העבודה 26.1% |
| 2022 | 16.2%▲0.6 | 78.7%▼2.2 | 2.8%▲0.9 | 0.0% | 54.7% | 3,668 | יש עתיד 32.9% |
| 2026 | 13.8%▼2.4 | 81.0%▲2.3 | 2.4%▼0.4 | 2.6%▲2.6 | 64.6% | 6,161 | הדמוקרטים 28.6% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 811 | חילוני | 3,010 | 513 | 9.6% | 86.5% | 1.8% |
| 812 | חילוני | 3,860 | הערכה (אזור 817) | 14.2% | 80.5% | 2.5% |
| 813 | חילוני | 2,060 | הערכה (אזור 811) | 9.6% | 86.5% | 1.8% |
| 817 | חילוני | 1,150 | 5,648 | 14.2% | 80.5% | 2.5% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.