קרית שלום
שכונה בתל אביב-יפו · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 9,760 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.1% (ארצי 37.8%), עלייה של 26.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרית שלום | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 25.5% | 14.1% | 20.5% |
| ישר! | 18.7% | 27.4% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 15.9% | 21.3% | 6.4% |
| ביחד | 12.3% | 16.9% | 9.3% |
| ש״ס | 10.2% | 2.5% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 4.8% | 2.2% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 3.3% | 5.1% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.8% | 2.0% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.3% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.2% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.8% | 0.5% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 3.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.3% | 1.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 45.7% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 50.1% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.0% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 60.9% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,481 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 61.0% | 26.6% | 0.3% | 10.2% | 52.3% | 3,322 | ש״ס 36.1% |
| 2009 | 75.8%▲14.7 | 21.2%▼5.5 | 0.6%▲0.3 | 0.2%▼10.0 | 54.7% | 3,326 | ש״ס 34.4% |
| 2013 | 70.8%▼5.0 | 23.6%▲2.4 | 0.6%±0.0 | 3.2%▲3.0 | 58.3% | 3,546 | ש״ס 32.4% |
| 2015 | 72.6%▲1.8 | 16.7%▼6.9 | 0.4%▼0.2 | 9.9%▲6.8 | 63.6% | 3,864 | הליכוד 39.1% |
| אפר׳ 2019 | 73.3%▲0.6 | 20.4%▲3.7 | 1.2%▲0.7 | 4.4%▼5.6 | 63.7% | 3,879 | הליכוד 44.4% |
| ספט׳ 2019 | 73.0%▼0.2 | 22.9%▲2.5 | 1.0%▼0.1 | 2.5%▼1.8 | 64.3% | 3,932 | הליכוד 43.4% |
| 2020 | 74.9%▲1.9 | 23.4%▲0.5 | 1.4%▲0.4 | – | 65.8% | 4,545 | הליכוד 47.7% |
| 2021 | 70.7%▼4.2 | 27.1%▲3.7 | 0.8%▼0.6 | – | 61.1% | 4,232 | הליכוד 38.9% |
| 2022 | 73.5%▲2.9 | 23.5%▼3.5 | 1.9%▲1.1 | 0.0% | 64.2% | 3,820 | הליכוד 35.9% |
| 2026 | 45.7%▼27.8 | 50.1%▲26.6 | 1.0%▼0.9 | 2.7%▲2.7 | 60.9% | 4,481 | הליכוד 25.5% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 832 | חילוני | 4,600 | 4,481 | 45.7% | 50.1% | 1.0% |
| 833 | מסורתי | 5,160 | הערכה (אזור 832) | 45.7% | 50.1% | 1.0% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.