כוכב הצפון
שכונה בתל אביב-יפו · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,610 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 81.0% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כוכב הצפון | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 38.5% | 27.4% | 16.1% |
| ביחד | 20.3% | 16.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 17.3% | 21.3% | 6.4% |
| הליכוד | 13.1% | 14.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 4.9% | 5.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 2.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.3% | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.2% | 1.2% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 0.9% | 2.2% | 5.7% |
| רע״ם | 0.4% | 1.0% | 5.9% |
| ש״ס | 0.3% | 2.5% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 3.1% | 8.8% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 16.8% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 81.0% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.7% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 78.1% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,925 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 22.4% | 74.0% | 0.5% | 3.0% | 77.9% | 3,061 | כחול לבן 59.7% |
| ספט׳ 2019 | 19.4%▼3.1 | 74.7%▲0.7 | 0.5%±0.0 | 5.3%▲2.3 | 75.8% | 3,034 | כחול לבן 57.7% |
| 2020 | 22.0%▲2.6 | 77.1%▲2.4 | 0.8%▲0.3 | – | 75.9% | 3,110 | כחול לבן 63.3% |
| 2021 | 20.1%▼1.9 | 78.5%▲1.5 | 0.3%▼0.6 | – | 76.7% | 3,186 | יש עתיד 30.1% |
| 2022 | 18.5%▼1.7 | 79.9%▲1.4 | 0.6%▲0.3 | 0.0% | 75.3% | 3,341 | יש עתיד 46.4% |
| 2026 | 16.8%▼1.7 | 81.0%▲1.1 | 0.4%▼0.1 | 1.7%▲1.7 | 78.1% | 3,925 | ישר! 38.5% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1133 | חילוני | 5,610 | 3,925 | 16.8% | 81.0% | 0.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.