נוה אליעזר וכפר שלם מזרח
שכונה בתל אביב-יפו · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 6,050 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2022: גוש ביבי 71.6% (ארצי 49.6%), עלייה של 4.0 נקודות מאז 2021; הליכוד הובילה.
בחירות 2022
| רשימה | נוה אליעזר וכפר שלם מזרח | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 39.9% | 17.0% | 23.4% |
| ש״ס | 15.1% | 4.3% | 8.2% |
| הציונות הדתית | 14.4% | 4.5% | 10.8% |
| יש עתיד | 11.5% | 32.8% | 17.8% |
| המחנה הממלכתי | 7.6% | 11.0% | 9.1% |
| ישראל ביתנו | 4.0% | 3.3% | 4.5% |
| העבודה | 2.0% | 9.3% | 3.7% |
| מרצ מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 10.9% | 3.2% |
| הבית היהודי מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 0.7% | 1.2% |
| יהדות התורה | 1.1% | 0.8% | 5.9% |
| חד״ש-תע״ל | 0.2% | 1.5% | 3.8% |
| בל״ד מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 1.5% | 2.9% |
| רע״ם | 0.0% | 0.7% | 4.1% |
| שחר כוח חברתי מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.7% | 1.5% | 1.5% |
| גוש ביבי | 71.6% | 27.4% | 49.6% |
| גוש השינוי | 26.4% | 67.3% | 38.2% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 3.8% | 10.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| אחוז הצבעה | 65.9% | 59.6% | 70.6% |
| קולות כשרים | 2,922 | 265,796 | 4,764,742 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 54.9% | 34.7% | 0.2% | 9.0% | 49.4% | 2,111 | ש״ס 24.6% |
| 2009 | 70.4%▲15.5 | 26.7%▼8.0 | 0.2%±0.0 | 0.4%▼8.6 | 53.1% | 2,433 | הליכוד 29.0% |
| 2013 | 65.2%▼5.2 | 27.4%▲0.7 | 0.1%▼0.1 | 3.6%▲3.2 | 56.7% | 2,712 | הליכוד ביתנו 34.2% |
| 2015 | 66.2%▲1.0 | 20.3%▼7.1 | 0.1%±0.0 | 13.1%▲9.5 | 62.2% | 3,100 | הליכוד 37.3% |
| אפר׳ 2019 | 72.5%▲6.3 | 22.0%▲1.7 | 0.1%▲0.1 | 4.9%▼8.2 | 65.1% | 2,556 | הליכוד 46.5% |
| ספט׳ 2019 | 68.4%▼4.2 | 24.2%▲2.2 | 0.1%±0.0 | 6.9%▲2.0 | 65.6% | 2,271 | הליכוד 45.0% |
| 2020 | 70.9%▲2.5 | 28.7%▲4.4 | 0.0%±0.0 | – | 65.5% | 2,272 | הליכוד 50.5% |
| 2021 | 67.7%▼3.2 | 30.3%▲1.6 | 0.1%▲0.1 | – | 61.9% | 2,694 | הליכוד 42.1% |
| 2022 | 71.6%▲4.0 | 26.4%▼3.8 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 65.9% | 2,922 | הליכוד 39.9% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1033 | חילוני | 2,590 | הערכה (אזור 1041) | 66.0% | 29.5% | 0.5% |
| 1034 | מסורתי | 3,460 | הערכה (אזור 1043) | 59.0% | 35.9% | 0.2% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.