נוה צדק
שכונה בתל אביב-יפו · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 4,650 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 72.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוה צדק | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 28.8% | 27.4% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 21.9% | 21.3% | 6.4% |
| ביחד | 17.9% | 16.9% | 9.3% |
| הליכוד | 14.7% | 14.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 4.1% | 5.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 2.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 2.0% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 2.0% | 2.2% | 5.7% |
| ש״ס | 1.8% | 2.5% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.2% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.9% | 3.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.5% | 1.0% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 22.7% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 72.8% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.4% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.5% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 55.9% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,337 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 26.1% | 53.5% | 1.7% | 17.4% | 50.2% | 3,259 | קדימה 21.2% |
| 2009 | 33.8%▲7.7 | 55.9%▲2.4 | 4.4%▲2.8 | 2.5%▼14.9 | 53.0% | 3,528 | קדימה 34.4% |
| 2013 | 28.2%▼5.6 | 62.3%▲6.4 | 2.5%▼1.9 | 2.8%▲0.3 | 58.4% | 2,415 | מרצ 21.4% |
| 2015 | 29.6%▲1.5 | 60.5%▼1.8 | 1.4%▼1.1 | 8.1%▲5.3 | 60.2% | 2,587 | המחנה הציוני 33.2% |
| אפר׳ 2019 | 26.9%▼2.7 | 66.4%▲5.9 | 1.1%▼0.3 | 5.1%▼3.0 | 56.5% | 2,661 | כחול לבן 45.9% |
| ספט׳ 2019 | 28.8%▲2.0 | 65.7%▼0.6 | 1.7%▲0.6 | 3.4%▼1.7 | 53.3% | 2,882 | כחול לבן 39.6% |
| 2020 | 31.3%▲2.5 | 65.7%▼0.1 | 2.6%▲0.9 | – | 53.9% | 2,973 | כחול לבן 45.8% |
| 2021 | 25.5%▼5.8 | 71.7%▲6.0 | 1.0%▼1.6 | – | 52.0% | 2,645 | יש עתיד 19.9% |
| 2022 | 27.4%▲1.9 | 69.0%▼2.7 | 1.8%▲0.8 | 0.0% | 48.4% | 4,500 | יש עתיד 32.4% |
| 2026 | 22.7%▼4.7 | 72.8%▲3.9 | 1.4%▼0.4 | 2.5%▲2.5 | 55.9% | 3,337 | ישר! 28.8% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 531 | חילוני | 3,810 | הערכה (אזור 533) | 22.7% | 72.8% | 1.4% |
| 532 | חילוני | 840 | הערכה (אזור 817) | 14.2% | 80.5% | 2.5% |
| 533 | חילוני | 3,810 | 3,337 | 22.7% | 72.8% | 1.4% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.