הצפון החדש-סביבת ככר המדינה
שכונה בתל אביב-יפו · 7 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 14,960 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 83.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הצפון החדש-סביבת ככר המדינה | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 32.6% | 27.4% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 26.7% | 21.3% | 6.4% |
| ביחד | 19.8% | 16.9% | 9.3% |
| הליכוד | 8.4% | 14.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 5.1% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 2.0% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 2.3% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.2% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 0.9% | 2.2% | 5.7% |
| יהדות התורה | 0.5% | 0.5% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 3.1% | 8.8% |
| ש״ס | 0.4% | 2.5% | 5.3% |
| רע״ם | 0.4% | 1.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 13.6% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 83.6% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.8% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 69.0% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 11,727 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 17.5% | 66.1% | 0.5% | 14.6% | 64.1% | 9,574 | קדימה 34.1% |
| 2009 | 26.3%▲8.8 | 68.2%▲2.1 | 1.6%▲1.1 | 1.5%▼13.1 | 65.0% | 10,382 | קדימה 38.6% |
| 2013 | 21.4%▼4.9 | 72.3%▲4.1 | 1.0%▼0.6 | 2.6%▲1.1 | 68.2% | 11,455 | יש עתיד 25.9% |
| 2015 | 20.7%▼0.7 | 73.1%▲0.8 | 0.5%▼0.6 | 5.5%▲3.0 | 69.0% | 11,889 | המחנה הציוני 44.2% |
| אפר׳ 2019 | 20.5%▼0.2 | 75.5%▲2.4 | 0.5%▲0.1 | 3.2%▼2.3 | 67.4% | 11,413 | כחול לבן 55.1% |
| ספט׳ 2019 | 18.3%▼2.2 | 76.7%▲1.2 | 0.8%▲0.3 | 4.0%▲0.8 | 66.2% | 11,250 | כחול לבן 52.0% |
| 2020 | 19.6%▲1.3 | 78.6%▲1.9 | 1.6%▲0.8 | – | 66.0% | 11,268 | כחול לבן 59.4% |
| 2021 | 17.2%▼2.4 | 81.3%▲2.7 | 0.4%▼1.1 | – | 65.4% | 11,135 | יש עתיד 25.1% |
| 2022 | 16.9%▼0.3 | 80.8%▼0.5 | 1.1%▲0.6 | 0.0% | 63.5% | 10,650 | יש עתיד 40.2% |
| 2026 | 13.6%▼3.3 | 83.6%▲2.8 | 0.8%▼0.2 | 1.8%▲1.8 | 69.0% | 11,727 | ישר! 32.6% |
אזורים סטטיסטיים (7)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1411 | חילוני | 2,710 | 1,521 | 8.7% | 88.6% | 0.8% |
| 1412 | חילוני | 3,200 | 2,172 | 12.8% | 84.6% | 1.1% |
| 1413 | חילוני | 3,440 | 3,998 | 17.5% | 79.7% | 0.7% |
| 1414 | חילוני | 3,200 | הערכה (אזור 1416) | 13.1% | 83.7% | 0.7% |
| 1415 | חילוני | 3,590 | הערכה (אזור 1426) | 10.7% | 85.7% | 1.2% |
| 1416 | חילוני | 1,570 | 2,210 | 13.1% | 83.7% | 0.7% |
| 1417 | חילוני | 450 | 1,826 | 10.4% | 86.8% | 1.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.