הצפון החדש - החלק הצפוני
שכונה בתל אביב-יפו · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 10,470 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 85.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | הצפון החדש - החלק הצפוני | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 30.9% | 27.4% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 29.0% | 21.3% | 6.4% |
| ביחד | 21.4% | 16.9% | 9.3% |
| הליכוד | 6.3% | 14.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 4.6% | 5.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 2.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.7% | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 1.2% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.9% | 3.1% | 8.8% |
| עוצמה יהודית | 0.7% | 2.2% | 5.7% |
| רע״ם | 0.5% | 1.0% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.5% | 5.5% |
| ש״ס | 0.2% | 2.5% | 5.3% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 10.4% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 85.8% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.4% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.0% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 67.0% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 7,914 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 13.5% | 68.3% | 0.7% | 16.4% | 63.9% | 7,575 | קדימה 31.5% |
| 2009 | 22.4%▲9.0 | 71.7%▲3.4 | 1.9%▲1.2 | 1.8%▼14.6 | 66.1% | 7,635 | קדימה 39.7% |
| 2013 | 17.1%▼5.3 | 76.2%▲4.5 | 1.5%▼0.4 | 2.1%▲0.3 | 68.9% | 7,740 | יש עתיד 25.3% |
| 2015 | 16.4%▼0.7 | 76.9%▲0.7 | 0.8%▼0.7 | 5.8%▲3.7 | 69.3% | 7,842 | המחנה הציוני 44.4% |
| אפר׳ 2019 | 15.4%▼0.9 | 79.1%▲2.2 | 1.1%▲0.3 | 4.1%▼1.7 | 67.2% | 7,740 | כחול לבן 56.3% |
| ספט׳ 2019 | 13.4%▼2.0 | 81.7%▲2.6 | 1.1%±0.0 | 3.5%▼0.6 | 66.0% | 7,638 | כחול לבן 52.4% |
| 2020 | 14.7%▲1.3 | 82.7%▲1.0 | 2.2%▲1.1 | – | 66.4% | 7,686 | כחול לבן 60.3% |
| 2021 | 17.3%▲2.6 | 80.5%▼2.2 | 0.8%▼1.5 | – | 64.6% | 9,591 | יש עתיד 25.6% |
| 2022 | 12.7%▼4.6 | 84.0%▲3.5 | 1.7%▲1.0 | 0.0% | 61.1% | 7,695 | יש עתיד 39.9% |
| 2026 | 10.4%▼2.3 | 85.8%▲1.8 | 1.4%▼0.3 | 2.0%▲2.0 | 67.0% | 7,914 | ישר! 30.9% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 421 | חילוני | 3,650 | 2,300 | 11.1% | 84.7% | 1.2% |
| 422 | חילוני | 2,640 | 957 | 10.3% | 86.8% | 1.0% |
| 423 | חילוני | 4,180 | 4,657 | 10.0% | 86.1% | 1.6% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.