רמת החייל
שכונה בתל אביב-יפו · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,830 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 76.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת החייל | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 32.8% | 27.4% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 23.4% | 21.3% | 6.4% |
| ביחד | 15.9% | 16.9% | 9.3% |
| הליכוד | 13.8% | 14.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 5.1% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 2.3% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 1.9% | 2.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 1.8% | 2.0% | 5.1% |
| ש״ס | 1.4% | 2.5% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.2% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 3.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.3% | 1.0% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.5% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 20.2% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 76.7% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.1% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.3% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,540 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 23.5% | 58.6% | 0.4% | 16.3% | 70.6% | 2,336 | קדימה 30.3% |
| 2009 | 30.7%▲7.2 | 65.0%▲6.4 | 0.9%▲0.5 | 0.9%▼15.4 | 73.5% | 2,572 | קדימה 43.4% |
| 2013 | 23.7%▼7.0 | 69.4%▲4.4 | 1.0%±0.0 | 3.4%▲2.4 | 75.9% | 2,876 | יש עתיד 22.9% |
| 2015 | 22.3%▼1.4 | 68.6%▼0.8 | 0.5%▼0.5 | 8.2%▲4.9 | 77.3% | 2,998 | המחנה הציוני 43.6% |
| אפר׳ 2019 | 24.1%▲1.8 | 71.4%▲2.8 | 0.8%▲0.3 | 3.4%▼4.8 | 76.8% | 3,044 | כחול לבן 53.6% |
| ספט׳ 2019 | 22.0%▼2.2 | 73.5%▲2.1 | 1.0%▲0.1 | 3.2%▼0.2 | 75.9% | 3,006 | כחול לבן 52.2% |
| 2020 | 23.0%▲1.0 | 75.0%▲1.5 | 1.8%▲0.9 | – | 73.6% | 2,916 | כחול לבן 58.0% |
| 2021 | 21.5%▼1.5 | 76.2%▲1.3 | 0.6%▼1.3 | – | 68.3% | 2,706 | יש עתיד 24.9% |
| 2022 | 22.0%▲0.5 | 76.3%±0.0 | 0.7%▲0.2 | 0.0% | 69.1% | 2,812 | יש עתיד 38.6% |
| 2026 | 20.2%▼1.8 | 76.7%▲0.4 | 0.8%▲0.1 | 2.1%▲2.1 | 74.3% | 3,540 | ישר! 32.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1223 | חילוני | 4,830 | 3,540 | 20.2% | 76.7% | 0.8% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.