רמת הטייסים
שכונה בתל אביב-יפו · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,280 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 57.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת הטייסים | תל אביב-יפו | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 23.0% | 27.4% | 16.1% |
| הליכוד | 21.8% | 14.1% | 20.5% |
| ביחד | 15.3% | 16.9% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 14.7% | 21.3% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.6% | 2.3% | 2.7% |
| ש״ס | 5.1% | 2.5% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 4.9% | 5.1% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 3.6% | 2.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.5% | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.2% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 3.1% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.4% | 0.5% | 5.5% |
| רע״ם | 0.4% | 1.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 35.3% | 22.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 57.8% | 70.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.9% | 4.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 5.6% | 2.3% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 70.3% | 65.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,257 | 309,040 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 32.6% | 48.5% | 0.3% | 17.0% | 58.2% | 1,836 | קדימה 26.9% |
| 2009 | 44.9%▲12.3 | 49.8%▲1.3 | 0.8%▲0.5 | 1.2%▼15.8 | 60.7% | 1,259 | קדימה 31.3% |
| 2013 | 38.5%▼6.4 | 55.2%▲5.4 | 1.0%▲0.2 | 2.7%▲1.5 | 62.6% | 1,363 | הליכוד ביתנו 22.4% |
| 2015 | 37.3%▼1.3 | 49.6%▼5.6 | 0.3%▼0.6 | 12.4%▲9.7 | 66.6% | 1,487 | המחנה הציוני 27.6% |
| אפר׳ 2019 | 37.0%▼0.2 | 54.8%▲5.1 | 0.7%▲0.3 | 7.0%▼5.4 | 65.6% | 1,470 | כחול לבן 39.3% |
| ספט׳ 2019 | 35.5%▼1.5 | 58.1%▲3.4 | 0.8%▲0.1 | 5.3%▼1.7 | 64.3% | 1,454 | כחול לבן 39.0% |
| 2020 | 39.4%▲3.9 | 59.0%▲0.9 | 1.2%▲0.4 | – | 63.7% | 1,460 | כחול לבן 43.6% |
| 2021 | 34.7%▼4.7 | 61.0%▲1.9 | 0.9%▼0.4 | – | 60.4% | 1,371 | הליכוד 21.8% |
| 2022 | 37.1%▲2.4 | 58.8%▼2.2 | 1.7%▲0.8 | 0.0% | 61.1% | 1,413 | יש עתיד 26.5% |
| 2026 | 35.3%▼1.8 | 57.8%▼1.0 | 0.9%▼0.8 | 5.6%▲5.6 | 70.3% | 1,257 | ישר! 23.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 922 | חילוני | 2,280 | 1,257 | 35.3% | 57.8% | 0.9% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.