גני שרונה

שכונה בתל אביב-יפו · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 5,550 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 85.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.7 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 14.5%2009: מחנה נתניהו 22.8%2013: מחנה נתניהו 16.4%2015: מחנה נתניהו 16.1%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 15.5%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 14.3%2020: מחנה נתניהו 15.2%2021: מחנה נתניהו 13.5%2022: מחנה נתניהו 12.8%2026: מחנה נתניהו 11.0%2006: המחנה שמולו 67.2%2009: המחנה שמולו 68.3%2013: המחנה שמולו 71.3%2015: המחנה שמולו 76.3%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 78.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 80.4%2020: המחנה שמולו 81.5%2021: המחנה שמולו 83.9%2022: המחנה שמולו 83.5%2026: המחנה שמולו 85.2%2006: מפלגות ערביות 1.5%2009: מפלגות ערביות 3.8%2013: מפלגות ערביות 3.3%2015: מפלגות ערביות 1.7%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 1.6%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 1.8%2020: מפלגות ערביות 3.0%2021: מפלגות ערביות 1.3%2022: מפלגות ערביות 2.2%2026: מפלגות ערביות 1.6%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהגני שרונהתל אביב-יפוישראל
ישר!29.5%27.4%16.1%
הדמוקרטים28.8%21.3%6.4%
ביחד22.2%16.9%9.3%
הליכוד6.5%14.1%20.5%
ישראל ביתנו4.7%5.1%5.9%
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה2.1%2.3%2.7%
הציונות הדתית וזהות1.7%2.0%5.1%
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.1%1.2%1.7%
הרשימה המשותפת1.0%3.1%8.8%
עוצמה יהודית1.0%2.2%5.7%
רע״ם0.6%1.0%5.9%
יהדות התורה0.4%0.5%5.5%
ש״ס0.2%2.5%5.3%
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.2%
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%0.0%
רשימות אחרות0.2%0.3%0.8%
גוש ביבי11.0%22.6%44.0%
גוש השינוי85.2%70.7%37.8%
המפלגות הערביות1.6%4.1%14.7%
לא התחייבו לגוש2.1%2.3%2.8%
אחוז הצבעה72.7%65.4%78.0%
קולות כשרים8,630309,0405,690,682

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200614.5%67.2%1.5%15.5%57.8%3,571קדימה 27.0%
200922.8%▲8.268.3%▲1.13.8%▲2.42.4%▼13.159.4%3,642קדימה 36.8%
201316.4%▼6.371.3%▲3.03.3%▼0.62.4%±0.063.7%3,897מרצ 26.0%
201516.1%▼0.476.3%▲5.01.7%▼1.65.9%▲3.564.9%3,630המחנה הציוני 40.2%
אפר׳ 201915.5%▼0.678.8%▲2.51.6%▼0.13.9%▼1.965.9%5,023כחול לבן 53.9%
ספט׳ 201914.3%▼1.180.4%▲1.61.8%▲0.23.4%▼0.665.3%5,070כחול לבן 48.5%
202015.2%▲0.881.5%▲1.13.0%▲1.2–64.3%5,039כחול לבן 57.1%
202113.5%▼1.783.9%▲2.41.3%▼1.7–66.4%5,658יש עתיד 24.6%
202212.8%▼0.783.5%▼0.52.2%▲0.90.0%64.1%5,799יש עתיד 38.2%
202611.0%▼1.885.2%▲1.71.6%▼0.62.1%▲2.172.7%8,630ישר! 29.5%

אזורים סטטיסטיים (2)

אזוררוב משקי הביתתושבים (2022)קולות כשרים 2026גוש ביביגוש השינויהמפלגות הערביות
612חילוני1,5204,5698.9%86.7%2.4%
613חילוני4,0304,06113.4%83.4%0.6%

הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.